سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جانشین پلیس راهور استان قم خبر داد:

افزایش ۲۰ درصدی سفرهای نوروزی به قم

تمام تلاش پلیس در ایام باقیمانده تعطیلات این است که وضعیت ترافیکی مناسبی را برای مسافران، زائران و همشهریان عزیز فراهم کند .

جانشین پلیس راهور استان قم در برنامه زنده تلویزیونی از افزایش ۲۰ درصدی سفرهای نوروزی در استان قم خبر داد.

سرهنگ احمد پوربافرانی اظهار داشت: وضعیت نوروز امسال نسبت به نوروز سال قبل یک تفاوت خاصی داشت که مزین شده بود با نام بهار فاطمی و مراسم شهادت حضرت زهرا (س) که با توجه به نزدیکی شهر قم به نسبت شهرهای اطراف روز شهادت که هیئت‌های مختلف مدهبی زائر بیشتری نسبت به سال قبل وارد استان شدند.

وی افزود: آماری که تاکنون ثبت شده، حدود ۲۰ درصد افزایش سفر را در استان قم داشته ایم که حجم ترافیکی نسبت به سال های قبل بیشتر شده است.

جاشین پلیس راهور ادامه داد: تمام تلاش پلیس در ایام باقیمانده تعطیلات این است که وضعیت ترافیکی مناسبی را برای مسافران، زائران و همشهریان عزیز فراهم کند و تا این لحظه این امر تحقق پیدا کرده است و توانستیم کارنامه قابل قبولی را ارائه دهیم و امیدواریم با همکاری همه مردم بتوانیم نیمه دوم تعطیلات هم به همین منوال ادامه دهیم.

سرهنگ پوربافرانی با اشاره به شعار امسال پلیس راهور بیان داشت: شعار امسال که در بحث ترافیکی بود (گذشت، احتیاط و سلامت سفر) بوده است، به هر حال سه اصل مهمی که در سفر رانندگان باید رعایت کنند که بتوانیم در نوروز با گذشت و احتیاط سلامت سفر خود و دیگران را تامین کنیم.

وی عنوان کرد: متاسفانه بعضی از رانندگان مدعی هستند که سفر شش ساعته را چهار ساعته می‌روند ولی این هنر نیست، به هر حال کشور ما بسیار متنوع است که وقتی عزیزان سفری را شروع می کنند طول مسیر سفر هم جزء سفر است که باید از آن نهایت استفاده را ببرند که بایستی مدیریت سفر و مدیریت زمانی را داشته باشند.

جانشین پلیس راهور خاطرنشان کرد: مهمترین توصیه پلیس مدیریت در سفر می باشد، به ویژه هم اکنون که در حال نزدیک شدن به پایان تعطیلات هستیم خیلی از مسافران می خواهند از تعطیلات خود نهایت استفاده را ببرند و با توجه یه اینکه سه روز آخر هفته تعطیل می باشد، برخی از مسافران بازگشت خود را به روز آخر موکول می کنند.

پوربافرانی در خاتمه به مسافران توصیه کرد: مسافران می بایستی این مدیریت را داشته باشند که بازگشت از سفر خود را به روز آخر تعطیلات نیاندازند که پلیس بتواند پذیرای خوبی از زائران کرده باشد و به سلامت به منازل خود برسند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠١-١٣٩۴, ١١:۴۶

   

پر مبحث ترین ها