سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در پیام استاندار و فرماندار قم تاکید شد:

۱۲ فروردين تجلی یکی از ماندگارترین صفحات زرین تاريخ انقلاب

در این روز الهی، مردم ایران ضمن نفی استیلای استبداد و استکبار به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی قاطعانه رای "آری" دادند.

استاندار و فرماندار قم روز ۱۲ فروردین را تجلی یکی از شورانگیزترین و ماندگارترین صفحات زرین تاریخ انقلاب اسلامی دانستند.

در پیام حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی منش به مناسبت فرارسیدن روز جمهوری اسلامی آمده است: یوم الله ۱۲ فروردین تجلی یکی از شورانگیزترین و ماندگارترین صفحات زرین تاریخ انقلاب اسلامی است. روز بزرگی كه به یمن پیروزی انقلاب اسلامی، كم نظیر ترین همه پرسی تاریخ كشور برگزار و خونی تازه در كالبد نظام تازه متولد شده جاری گردید. در یوم الله ۱۲ فروردین ۵۸، مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی، پرشور و یكپارچه و آگاهانه به صحنه آمدند و با رأی قاطع خود به جمهوری اسلامی به عنوان نظام رسمی حاکم بر اداره سعادتمندانه جامعه، حكومت دینی مبتنی بر ولایت فقیه و مردم‌سالاری دینی را قوام و مشروعیتی مضاعف بخشیدند.

انقلاب اسلامی که با هدایت های نورانی حضرت امام خمینی(ره) و به برکت ایثار و جانفشانی شهدای گلگون کفن به پیروزی رسید، توانست با نفی نظام‌های سیاسی مسلط بر دنیا، شیوه‌ نوینی از حكومت‌داری را به جهانیان ارائه نماید و امروز با گذشت سال ها از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، پیشرفت ها و توفیقات فاخر و خیره کننده كشور در عرصه های گوناگون و مقاومت و ایستادگی تحسین برانگیز ملت در برابر توطئه ها و زیاده خواهی های استكبار جهانی، موجب شده تا این نظام الهی با گذر پرافتخار از موانع و پیچ های تاریخی، سربلند و بالنده تر از همیشه، راه پرفروغ خود را ادامه داده و خود را به عنوان الگویی کارآمد برای تمامی ملت‌های حق طلب و آزادی خواه، معرفی کند.

اینك ملت فهیم و قدرشناس ایران اسلامی، در سی و ششمین سالگرد استقرار نظام اسلامی متكی بر آراء واقعی مردم و در سال نامگذاری شده به نام " سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی" ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر و پیروی از رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی)، می كوشد تا همدل و متحد و همراه دولت تدبیر و امید، زمینه را برای شكوفا سازی ظرفیت ها و استعدادهای بالقوه در مسیر عمران و آبادانی كشور و عبور سرافرازانه از موانع و مشكلات هموار کند.

رای مردم ایران در روز ۱۲ فروردین سرود زیبای تبعیت از ولایت بود

رضا سیار فرماندار قم نیز به مناسبت فرارسیدن روز جمهوری اسلامی پیامی صادر کرده است.

در این پیام آمده است: همه ساله روزهای آغازین فصل بهار یادآور یوم‌الله سرنوشت سازی است که با عزم تاریخی مردم ولایتمدار وبیدار دل این سرزمین دلاورخیز حماسه‌ای باشکوه رقم خورد و عزت، اقتدار و سربلندی ایران اسلامی را جاودانه ساخت.

در این روز الهی، مردم ایران ضمن نفی استیلای استبداد و استکبار به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی قاطعانه رای "آری" دادند.

رای مردم در واقع سرود زیبای تبعیت از ولایت وامامت جامعه اسلامی بود که در قامت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) تجلی یافته بود و امروز نیز با نام مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) تداوم دارد.

اینجانب با تبریک سال جدید که با عطر فاطمی همراه بود و این روز فرخنده را به مردم متدین وشهید پرور قم وزائرین مرقد شریف حضرت فاطمه معصومه (س) که این روزها میهمان شهر ما هستند، رجاء واثق دارم که همگان این سال را که بنام دولت و ملت، همدلی وهمزبانی نام گذاری شده، گوش به فرمان ولایت سالی توام با موفقیت و سربلندی و پیروزی بدل خواهد شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠١-١٣٩۴, ١٢:٢٠

   

پر مبحث ترین ها