سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

متین فر: شأن و منزلت کارکنان شهرداری قم در انتصاب‌ها حفظ می‌شود

شهرداری قم در نوروز امسال با بهره‌گیری از سه هزار نفر از نیروهای خود تلاش گسترده‌ای داشت تا خدمات به بهترین شكل به شهروندان و مسافران ارائه شود.

سرپرست شهرداری قم بر توانمند سازی كاركنان در بخش‌های مختلف شهرداری و همچنین حفظ شان و منزلت كاركنان در عزل،انتصابات و انتخاب مدیران تاكید كرد.

مجید متین‌فر در بازدیدهای نوروز فاطمی از مناطق، سازمان‌ها و ستادهای شهرداری، از خدمات و تلاش‌های صورت گرفته از سوی كاركنان شهرداری قم در خدمت رسانی به زائران و مجاوران كریمه اهل بیت(س) تقدیر كرد.

وی بیان كرد: شهرداری قم در نوروز امسال با بهره‌گیری از سه هزار نفر از نیروهای خود تلاش گسترده‌ای داشت تا خدمات به بهترین شكل به شهروندان و مسافران ارائه شود.

سرپرست شهرداری قم بر ارتقاء كمی و كیفی خدمات ارائه شده در نوروز فاطمی تاكید كرد و افزود: در این خصوص برنامه‌ریزی‌های لازم از ماه‌ها پیش در دستور كار قرار گرفته بود و نوروز امسال تلاش كردیم كه خدماتی درخور شان زائران كریمه اهل بیت(س) را ارائه كنیم.

وی در ادامه با اشاره به اینكه توانمند سازی كاركنان شهرداری از نكات مهم و مورد تاكید است بیان داشت: در این خصوص نیز برنامه‌هایی تدوین شده و اجرا آنها در دستور كار قرار می‌گیرد.

متین‌فر با اشاره به عزل، انتخاب و انتصاب مدیران در بخش‌های مختلف مدیریت شهری، بر حفظ شان و منزلت كاركنان در عزل، انتصابات و انتخاب مدیران تاكید كرد.

توزیع كیسه زباله در ورودی بوستان‌های قم ویژه روز طبیعت

مدیر عامل سازمان پارك‌ها و فضای سبز شهرداری قم از اختصاص ۲ هزار كیلوگرم كیسه زباله برای توزیع در ورودی بوستان‌ها خبر داد.

حسین رضایی‌نسب با اشاره به اقدامات انجام شده ویژه روز طبیعت اظهار كرد: تمهیدات لازم برای آماده‌سازی بوستان‌ها از شب عید در دستور كار قرار گرفت و اقدامات خاصی برای آماده‌سازی ۲۰ كمپینگ و بوستان‌های محله‌ای كه مردم می‌خواهند استفاده كنند، انجام شد.

وی خاطرنشان كرد: نمازخانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی، ‌آبخوری‌ها، ظرفشویی‌ها، سیستم‌های روشنایی و صوت آماده‌سازی شده و نمازخانه‌ها به ویژه برای اقامه نماز جماعت در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین تجهیز شده است.

مدیرعامل سازمان پارك‌ها و فضای سبز شهرداری قم ادامه داد: استقرار و آماده‌باش نیروها در سه شیفت كاری در بخش پیمانی و امانی انجام شد و۱۲۰ تن چوب خرد شده، سه تن زغال و ۲ هزار كیلوگرم كیسه زباله برای این روزها اختصاص پیدا كرد تا در ورودی بوستان‌ها برای هر مسافر یك كیسه زباله بدهند تا جمع‌آوری زباله منظم‌تر انجام شود.

وی یادآور شد: جلوگیری از شكستن شاخه‌ها، قرار ندادن لوازم داغ روی چمن‌ها، عدم ورود به داخل فضای سبز و همكاری با پرسنل فضای سبز از جمله مواردی است كه در روز طبیعت باید به آن توجه شود.

رضایی‌نسب با اشاره به اقدامات دیگر در نظر گرفته شده گفت: تهیه لباس فرم مشخص برای بخش كارگری و آموزش كارگران در زمینه نحوه برخورد با مردم صورت گرفته و تامین مایحتاج ارزاق عمومی در سطح بوستان‌ها، استقرار خودروهای جمع‌آوری زباله در بوستان‌ها، بهسازی نیمكت‌ها، سكوهای نشیمن و آلاچیق‌ها برای استفاده بهتر انجام شده است.

وی یادآور شد: تامین آب شرب در بوستان‌های بزرگ در دستور كار قرار گرفته است و شست‌وشوی آب نماها و آذین‌بندی بوستان‌ها انجام شد و آماده‌سازی كامل بوستان‌ها صورت گرفت تا بتوانیم در این دو روز پذیرای زائران و مجاوران كریمه اهل بیت(س) باشیم.

مدیر عامل سازمان پارك‌ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینكه ۲۵۰ بوستان در سطح شهر وجود دارد كه همه بوستان‌ها برای روز طبیعت آماده هستند، گفت: ۲۰ بوستان به عنوان كمپینگ آماده پذیرایی از زائران در روز طبیعت هستند.

وی خاطرنشان كرد: از شهروندان می‌خواهیم در روز طبیعت نسبت به حفظ و نگهداری فضای سبز اهتمام جدی داشته باشند.

رضایی‌نسب عنوان كرد: گلكاری، گل‌آرایی، تزیین فضای سبز و بوستان‌ها به مناسبت عید نوروز در دستور كار قرار گرفته بود، بنابراین شهروندان باید حفظ و نگهداری فضای سبز را با جلوگیری از ریختن زباله، نشكستن شاخ و برگ درختان و تخریب نكردن آب‌نماها مورد توجه قرار دهند.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠١-١٣٩۴, ٢٠:٢١

   

پر مبحث ترین ها