سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فرماندار قم:

دستگاه های اجرایی قم خدمات مطلوبی را به مسافران نوروزی ارائه کردند

شهرداری قم با ایجاد کمپینگ ها در برخی از بوستان های قم توانسته است در این زمینه اقدامات خوبی ارائه کند.

فرماندار قم گفت: دستگاه های اجرایی قم درحوزه های مختلف اقامتی و رفاهی خدمات مطلوبی به مسافران نوروزی ارائه کردند.
رضا سیار اظهار داشت: با نظارت تیم های بازرسی کمیته نظارت، ارزیابی و آمار ستاد تسهیلات زائران استان قم نهادها در حوزه های مختلف خدمات رسانی ازجمله اسکان، مراکز درمانی، مدیریت شهری، توزیع ارزاق، ناوگان حمل و نقل و نیروی انتظامی و راهنمایی رانندگی خدمات شایسته ای ارائه کردند.

وی افزود: کمیته های ده گانه از جمله نظارت، ارزیابی و آمار، اسکان، زائران غیر ایرانی، فرهنگی، امنیتی و انتظامی، حمل و نقل و ترافیک، پشتیبانی و هماهنگی ادارات، تامین ارزاق، خدمات شهری و رفاه عمومی و امور امدادی و درمان هر کدام در حیطه کاری خود خدمات رسانی نمودند.

وی با اشاره به امکانات اسکان مسافران نوروزی بیان داشت: از ظرفیت هتل ها، هتل آپارتمان ها، خانه های مسافری زیرنظر اداره کل میراث، صنایع دستی و گردشگری و مدارس اداره کل آموزش و پرورش برای اسکان مسافران استفاده کردیم.

وی افزود: شهرداری قم با ایجاد کمپینگ ها در برخی از بوستان های قم توانسته است در این زمینه اقدامات خوبی ارائه کند ضمن اینکه با تهیه کمپینگ ها در تمام ورودی های شهر می توان خدمات رفاهی و تفریحی را به مسافران و زائران ارائه نمود.

فرماندار قم با اشاره به مدیریت شهری شهرداری قم گفت: شهرداری قم با مدیریت شهری فضای مناسبی را از تقارن نوروز 94 و بهار فاطمی و هم چنین از نظر بهداشتی و نظافتی برای تردد زائران مهیا کرد و در ایستگاه های هشتگانه شهری اطلاع رسانی خوبی با ارائه نقشه شهر و بروشورهای فرهنگی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: همچنین اکیپ های 16 گانه رسیدگی به تخلفات شهری با همکاری بهزیستی، نیروی انتظامی و شهرداری قم دستفروشان، ناهنجاری های اجتماعی، تکدی گری را جمع آوری کرده اند.

وی به سایر خدمات ارایه شده در طرح نوروزی اشاره کرد و گفت: بانک ها استان قم خدماتی خوبی ارایه کردند به طوری که دستگاه های کارتخوان در ارایه امکانات مالی مشکلی نداشتند و در صورتی که مشکلی از جهت کارت های بانکی برای مسافران و زائران پیش می آمد به سرعت رفع می کردند.

سیار افزود: نیروهای مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی، هلال احمر، مراکز درمانی و نیروهای آتش نشانی هر کدام در حیطه کاری خود توانستند با پوشش مناسب محورهای مواصلاتی و انجام عملیات ها، خدمات شایسته ای به مسافران نوروزی ارایه کنند.

وی بیان داشت: همچنین نیروی انتظامی با تامین امنیت، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم با تامین نیازهای سوختی، مخابرات استان قم، اداره کل راه و شهرسازی و سایر ارگان های خدمت خوبی ارایه کردند.

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠١-١٣٩۴, ١٢:١٩

   

پر مبحث ترین ها