سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم:

پیشرفت ۹۸ درصدی پروژه انتقال آب به بخش کهک

استاندار قم در بازدید از بخش کهک از پیشرفت ۹۸ درصدی پروژه انتقال آب به این بخش خبر داد.

حجت الاسلام محمدصادق صالحی منش پیش از ظهر سه‌شنبه در سفر به بخش کهک ضمن بازدید از پروژه آبرسانی به این بخش و همچنین طرح تسویه آب بخش کهک در جلسه بررسی طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی بخش کهک که در بخشداری برگزار شد، حضور یافت.

استاندار قم در این جلسه که با حضور معاونان استاندار و مدیران کل استان برگزار شد بر لزوم تسریع در پروژه آبرسانی بخش کهک تأکید کرد.

استاندار قم با اشاره به توان مسئولان در اجرای طرح‌های مهم و پیشرفت ۹۸ درصدی پروژه انتقال آب به بخش کهک را مورد توجه قرار داد و افزود: امیدواریم با اهتمام و همدلی بیش از پیش همه مسولان شاهد بهره برداری هرچه سریعتراین پروژه تا تابستان امسال باشیم.

وی با اشاره به مصرف نادرست آب شرب در بخش کشاورزی بر لزوم تلاش در جهت ترویج فرهنگ مصرف بهینه تاکید و تصریح کرد: مسئولان بخش و دستگاه‌های فرهنگی می‌بایستی در زمینه فرهنگ سازی مصرف صحیح آب شرب اهتمام ویژه داشته باشند.

استاندار قم با اشاره به برنامه‌های استان در بخش مدیریت جامع آب افزود: امیدواریم با تفکیک آب شرب و مصرفی، مشکل مصرف آب شرب در بخش کشاورزی به طور کامل مرتفع شود.

وی در ادامه با تاکید بر اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری در رابطه با حفاظت از محیط زیست، تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی به مسکونی را از مسائل مهم بخش کهک عنوان و تصریح کرد: امیدواریم با درایت مسئولان و همدلی و همکاری مردم شاهد توقف این مشکل در این بخش باشیم.

وی مسئله بهداشت و درمان را از دیگر نیازهای مهم این بخش عنوان و تصریح کرد: احداث درمانگاه و داروخانه شبانه روزی از جمله نیازهایی است که باید مدنظر مسئولان دانشگاه علوم پزشکی باشد.

استاندار قم همچنین مشکل سند قطعی زمین‌های بخش زینبیه کهک را مورد توجه قرار داد و خواستار تلاش برای رفع این مشکل شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠١-١٣٩۴, ١١:٠۵

   

پر مبحث ترین ها