سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برگزاری جشن فارغ التحصیلی ۱۱۰ دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی قم

بروز شده : ٧-٠۴-١٣٩٠, ٠۴:۴١    نسخه چاپی    

مراسم جشن فارغ التحصیلی ۱۱۰ دانشجوی رشته‌های بهداشت، مامایی و پرستاری دانشگاه علوم پزشکی قم در سالن شهید مفتح این دانشگاه برگزار شد.

 

دکتر سید شمس الدین حجازی رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در این مراسم با شکوه که با حضور خانواده دانشجویان و مسوولان برگزار شدبا تبریک به دانشجویان حاضر به مناسبت پایان تحصیلات دانشگاهی، از همه فارغ التحصیلان رشته پرستاری جهت همکاری در بخش سلامت و درمان استان دعوت کرد.
مهندس فرزین نیا معاون دانشجویی فرهنگی این دانشگاه نیز ضمن آرزوی موفقیت برای همه دانشجویانی که تحصیلات خود را در رشته‌های بهداشت، مامایی و پرستاری به پایان رسانده‌اند گفت: توفیق خدمت به مردم و درمان بیماران نعمتی است که نصیب شما شده است که باید از این فرصت به نحو مطلوب استفاده کرد.
 
وی همچنین تحصیل و کسب معرفت در کنار حرم مطهر کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س)  را توفیقی ارزشمند برای همه دانشجویان دانست.
 
حجت الاسلام محمدی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و خانم خرمی راد رئیس دانشکده پرستاری نیز با حضور در جمع فارغ التحصیلان برای آن‌ها آرزوی سربلندی و توفیق خدمتگذاری نمودند.
 
حضور پرشمار والدین دانشجویان در سالن، برگزاری مسابقات شاد و متنوع، تجلیل از اساتید زحمت کش و دانشجویان برجسته در زمینه‌های علمی و فرهنگی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.
 
همچنین در این مراسم فارغ التحصیلان به صورت دسته جمعی برای خدمت رسانی به مردم و حفظ ارزش‌ها در نظام اسلامی سوگند نامه قرائت کردند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠۴-١٣٩٠, ٠۴:۴١

   

پر مبحث ترین ها