سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

با عنوان شعر مهدوی؛

چهارمین نشست ادبی در حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار می‌شود

به نظر می‌رسد با توجه به فضای معنوی حرم مطهر حضرت معصومه (س) و خیل زائران این بانو بستر مناسبی برای پیوند معنوی دریافت‌های ادبی شعراء و احساسات پاک زائرین برقرار است که می‌توان با برگزاری این نشست‌ها از آن بهره کافی برد.
چهارمین نشست ادبی حرم مطهر حضرت معصومه (س) با عنوان شعر مهدوی برگزار می‌شود.

مسئول برگزاری نشست شعر مهدوی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان بیان کرد: با توجه به فرا رسیدن سالروز میلاد مهدی موعود چهارمین نشست ادبی حرم مطهر حضرت معصومه (س)  روز جمعه با عنوان شعر مهدوی برگزار می‌شود.

حامد حجتی با اشاره به حضور شاعران برجسته در این نشست بیان کرد: ۱۵ نفر از شاعران برجسته شعر مهدوی در این نشست حضور داشته و شعر خوانی خواهند داشت.

وی با اشاره به اینکه تاکنون سه دوره از این نشست برگزار شده است بیان کرد: برگزاری نشست شعر فاطمی در ایام شهادت حضرت زهرا (س)، شعر مقاومت و حماسه در سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و نشست ادبی سوگواره بانو در سالگرد وفات حضرت معصومه (س) از جمله موضوعات این نشست‌ها بوده است.

مسئول برگزاری نشست شعر مهدوی در ادامه به اهداف این نشست اشاره داشت و بیان کرد: به نظر می‌رسد با توجه به فضای معنوی حرم مطهر حضرت معصومه (س) و خیل زائران این بانو بستر مناسبی برای پیوند معنوی دریافت‌های ادبی شعراء و احساسات پاک زائرین برقرار است که می‌توان با برگزاری این نشست‌ها از آن بهره کافی برد.

وی با تاکید بر اینکه طی سالهای گذشته مردم ارتباط خوبی را با شعر برقرار کرده‌اند اظهار داشت: برگزاری این نشست‌ها با استقبال خوبی از سوی زائرین  و مردم مواجه شده است.

حجتی شعر خوانی استاد مجاهدی، علیمحمد مودب، سید امین جعفری، علی داوودی و نعمتی‌پور را از جمله برنامه‌های این نشست عنوان کرد.

یادآور می‌شود: چهارمین نشست شعر ادبی حرم مطهر حضرت معصومه (س) با عنوان شعر مهدوی جمعه از ساعت ۱۷و30 الی ۱۹ و ۳۰ در شبستان امام خمینی (ه) حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠۴-١٣٩٠, ٢٠:۵٠

   

پر مبحث ترین ها