سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طی تجمعی؛

جامعه دانشگاهی قم جنایات اخیر تروریستی را محکوم کردند

بروز شده : ۶-٠۵-١٣٩٠, ٠٠:۵۵    نسخه چاپی    
تجمع کنندگان با در دست داشتن پلکاردهایی با عناوین‌ "ما قربانیان اصلی تروریست آمریکا در جهان هستیم، آمریکا بزرگ‌ترین تروریست جهان است، آلمان حامی تروریست، آلمان شریک تروریستی امریکا، آمریکا تامین کننده اصلی پژاک، آمریکا سردمدار تروریست، و..." جنایات تروریست‌ها را به شدت محکوم کردند.
 جامعه دانشگاهی استان قم باحضور بر مزار شهدای سپاه قم در درگیری با گروهک پژاک، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، جنایات تروریست‌ها را محکوم کردند.

 ‌جامعه دانشگاهی استان قم قبل از ظهر چهارشنبه با حضور و تجمع در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) باصدور بیانیه‌ای توطئه‌های استکبار جهانی و نظام سلطه را برای اختلاف افکنی بین مذاهب و فرق اسلامی و اقوام و عشایر سلحشور ایران اسلامی را محکوم کرده و از دستگاه‌های امنیتی و دیپلماسی خواستند تا با حضور فعال‌تر در عرصه‌های دیپلماسی و مجامع بین المللی عاملین ترورهای اخیر و همچنین حامیان آن‌ها را تحت تعقیب قرارداده و با دستگیری و محاکمه آنان در دادگاههای اسلامی، برخورد انقلابی کنند.

گفتنی است؛ تجمع کنندگان با در دست داشتن پلکاردهایی با عناوین‌ "ما قربانیان اصلی تروریست آمریکا در جهان هستیم، آمریکا بزرگ‌ترین تروریست جهان است، آلمان حامی تروریست، آلمان شریک تروریستی امریکا، آمریکا تامین کننده اصلی پژاک، آمریکا سردمدار تروریست، و..." جنایات تروریست‌ها را به شدت محکوم کردند.

یاد آور می‌شود: در این تجمع پرچم کشورهای امریکا و رژیم اشغالگر قدس به آتش کشیده شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠۵-١٣٩٠, ٠٠:۵۵

   

پر مبحث ترین ها