سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تلاش برای برهم زدن سخنرانی معاون روحانی در یزد/واکنش امام جمعه چه بود؟

بروز شده : ٣-١٠-١٣٩۵, ٢٠:۵٢    نسخه چاپی    
مشاور معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: امروز(جمعه، سوم دی) در حالی‌که معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در پیش‌خطبه‌های نماز جمعه یزد از ضرورت وحدت صحبت می‌کرد، عده قلیلی تلاش کردند سخنان وی را ناتمام بگذارند.

 

جواد هروی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: امروز عده قلیلی در پایان سخنرانی امیری در پیش‌خطبه‌های نماز جمعه یزد، شعارهایی دادند و سعی کردند که این سخنرانی را ناتمام بگذارند در حالی که آقای امیری سخنرانی خود را به اتمام رساند و در نماز عصر هم شرکت کرد.

وی در ادامه با اشاره به این‌که عده‌ای تلاش کردند تا فضا را متشنج کنند تا این سخنرانی ناتمام بماند، گفت: این در حالی بود که معاون پارلمانی رئیس‌جمهور درباره تلاش‌های دولت در سه سال گذشته صحبت می‌کرد.

هروی خاطرنشان کرد: این عده قلیل سعی داشتند سخنرانی معاون پارلمانی رییس‌جمهور را ناتمام بگذارند ولی وی با خونسردی سخنرانی خود را ادامه داد و آن را به اتمام رساند. این در حالی بود که آقای امیری از ضرورت وحدت در کشور صحبت می‌کرد، ولی عده‌ای تلاش کردند مانع ادامه سخنرانی وی شوند که موفق هم نشدند.

هروی در پایان با اشاره به این‌که امام جمعه یزد از رفتار این عده قلیل ناراحت شده بود، گفت: در پایان سفر ما در خدمت آیت‌الله ناصری، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه یزد بودیم.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-١٠-١٣٩۵, ٢٠:۵٢

   

پر مبحث ترین ها