سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مطهری: کریمی قدوسی مطلب محرمانه را بطور نادرست منعکس کرد

بروز شده : ۶-١٠-١٣٩۵, ٢٣:۴٣    نسخه چاپی    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که هیات نظارت بر رفتار نمایندگان پیگیر اقدام کریمی قدوسی است، گفت: وزیر امور خارجه در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نگفته بود که در مورد برجام اشتباه کرده است.  


علی مطهری شامگاه دوشنبه در حاشیه مراسم ختم مادر محسن کوهکن نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با ایرنا افزود: درباره اقدام جواد کریمی قدوسی ، از طرف تعدادی از نمایندگان به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت شده و این شکایت وصول شده است.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر هم شکایت صورت نمی گرفت هیات نظارت بر رفتار نمایندگان خود راسا مانند مدعی العموم که در سطح جامعه وارد می شود اقدام می کرد.
مطهری با بیان اینکه وزیر امور خارجه در جلسه کمیسیون امنیت ملی نگفته بودند که در مورد برجام اشتباه کرده اند، تصریح کرد: در آن جلسه ظریف گفته بود که آنها یعنی آمریکایی ها در مورد تمدید قانون ایسا قول هایی داده بودند و ما به قول های شفاهی آنها اعتماد کردیم و بهتر بود که اعتماد نمی کردیم.
وی افرود: این موضوع به شکلی منعکس شده که گویی وزیر امور خارجه گفته است که ما در مورد کل برجام اشتباه کرده ایم.
مطهری گفت: ظریف تاکید کرده بود که این مطالب محرمانه است و از طرفی این مطالب نادرست منعکس شده است؛ بنابر همین دو دلیل، اقدام نماینده مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی نادرست بود.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-١٠-١٣٩۵, ٢٣:۴٣

   

پر مبحث ترین ها