سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

با افزودن تبصره‌ای به اساسنامه جدید دانشگاه آزاد صورت می‌گیرد

ابلاغ حکم رئیس جدید دانشگاه آزاد از سوی احمدی‌نژاد در صورت عدم تمکین هاشمی‌

بعداز ظهر سه شنبه جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی در محل دبیرخانه این شورا برگزار می‌شود و یکی از دستورات این جلسه بررسی امضای حکم ریاست فرهاد دانشجو بر دانشگاه آزاد از سوی آیت‌الله هاشمی است.

در جلسه سه شنبه شورای عالی انقلاب فرهنگی با افزودن تبصره‌ای به اساسنامه جدید دانشگاه آزاد در صورت عدم ابلاغ حکم دانشجو از سوی رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد، این حکم از سوی رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی ابلاغ خواهد شد.

 

 

یک عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی که نخواست نامش فاش شود در گفت‌وگو با فارس، گفت: بعداز ظهر سه شنبه جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی در محل دبیرخانه این شورا برگزار می‌شود و یکی از دستورات این جلسه بررسی امضای حکم ریاست فرهاد دانشجو بر دانشگاه آزاد از سوی آیت‌الله هاشمی است.

وی افزود: در جلسه سه شنبه و با توجه به اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در جلسه روز دوشنبه با چند تن از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی همچنان مصر است تا حکم ریاست فرهاد دانشجو را امضا نکند، مصوبه‌ای به اساسنامه دانشگاه آزاد اضافه می‌شود.

 

 

این عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطرنشان کرد: در این مصوبه قید خواهد شد که در صورت عدم امضای حکم رئیس دانشگاه آزاد از سوی رئیس هیئت امنای این دانشگاه، رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی می‌تواند حکم ریاست دانشگاه آزاد را امضا و ابلاغ کند.

روز دوشنبه چند تن از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی در مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور پیدا کرده و در خصوص امضای حکم رئیس جدید دانشگاه آزاد با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی جلسه‌ای برگزار کردند.

اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی که در این جلسه حضور داشتند از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی خواستند تا به رأی هیئت امنای دانشگاه آزاد و تائید حکم ریاست فرهاد دانشجو بر دانشگاه آزاد که یک حکم قانونی است، تمکین کرده و به عنوان رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد، حکم فرهاد دانشجو را ابلاغ کند.

پس از چندین ساعت جلسه و بحث در این خصوص، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اعلام کرده است که در حال حاضر حکم ریاست فرهاد دانشجو بر دانشگاه آزاد را امضا نمی‌کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-١١-١٣٩٠, ٠٢:٢٧

   

پر مبحث ترین ها