سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کنایه لاریجانی به زاهدی درباره کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست جمهوری

این موضوع را از قول همان خبرنگاری که آن را مطرح کرده بپرسید و زاهدی حاضر به تائید یا تکذیب این خبر نشد.
رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز با مزاح و کنایه نسبت به اعلام خبر کاندیداتوری زاهدی در انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، در جریان بررسی بندی از ماده ۷۹ لایحه برنامه ششم در جلسه علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه) قاسم احمدی لاشکی نماینده نوشهر پیشنهاد حذف این ماده مربوط به سازمان دانش آموزی را مطرح کرد که لاریجانی این پیشنهاد را به رای نمایندگان گذاشت.

هنگامی که مجلس وارد مرحله رای گیری از نمایندگان شد محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جایگاه هیأت رئیسه حضور داشت و با نشان دادن عدد ۲ به نشانه مخالفت با حذف این پیشنهاد رای اش را به نمایندگان با صدای بلند اعلام می کرد که در این هنگام رییس مجلس با مزاح خطاب به او گفت آقا بروید رایتان را بدهید، کاندیدای ریاست جمهوری هم که هستید؛ اینجا ایستاده‌اید و دو دو می کنید.

این صحبت رئیس مجلس با خنده تعدادی از نمایندگان مواجه شد.

به گزارش ایسنا، روز گذشته خبری در مورد کاندیداتوری زاهدی در انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد که امروز او در پاسخ به خبرنگاران در این‌باره گفت : این موضوع را از قول همان خبرنگاری که آن را مطرح کرده بپرسید و زاهدی حاضر به تائید یا تکذیب این خبر نشد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-١٠-١٣٩۵, ٠٠:١٢

   

پر مبحث ترین ها