سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

باقری: جلیلی تا پایان در انتخابات می‌ماند

جریان تردید نیز مانند جریان فتنه و انحراف راه به جایی نخواهد برد و جلیلی در پاسخ به این انتظار به حق ملت تا پایان در عرصه‌ رقابت‌هاجریان تردید نیز مانند جریان فتنه و انحراف راه به جایی نخواهد برد و جلیلی در پاسخ به این انتظار به حق ملت تا پایان در عرصه‌ رقابت‌ها باقی خواهد ماند. باقی خواهد ماند.
تسنیم: علی باقری رئیس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی یکی از نامزدهای اصولگرای دوره یازدهم انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به تخریب‌های صورت گرفته در چند روز اخیر و خصوصا طی ساعات گذشته علیه سعید جلیلی گفت: جریان عظیم اقبال عمومی به گفتمان ناب انقلاب اسلامی با چنین اقدامات سخیف و بد اخلاقی‌های انتخاباتی مخدوش نخواهد شد.

وی با تأکید بر اوج‌گیری چشمگیر و جهش تصاعدی اقبال عمومی به گفتمان عزت و مقاومت تأکید کرد: جریان تردید نیز مانند جریان فتنه و انحراف راه به جایی نخواهد برد و جلیلی در پاسخ به این انتظار به حق ملت تا پایان در عرصه‌ رقابت‌ها باقی خواهد ماند.

ستاد انتخاباتی این نامزد انتخابات ریاست جمهوری برهمین اساس اعلام کرد: هجمه تخریب سعید جلیلی، به شکل‌های گوناگون نظیر انتشار پیامک‌های مغرضانه به صورت گسترده، درج اخبار دروغین مبنی بر کناره‌گیری جلیلی از کاندیداتوری ریاست جمهوری و یا اخبار تخریبی علیه وی، تفکرات، عملکرد و حتی ستاد ایشان طی روزهای گذشته و خصوصا ساعت‌های اخیر توسط برخی رسانه‌ها به جد پیگیری می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٣-١٣٩٢, ٠۶:٣٩

   

پر مبحث ترین ها