سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد:

فرصت ۳ ماهه قوه قضاییه برای بررسی تخلفات تامین اجتماعی

بروز شده : ٢-١٠-١٣٩٢, ١١:٠٨    نسخه چاپی    
در جلسه ای که با رئیس دستگاه قضایی داشتیم آیت الله آملی لاریجانی بر رسیدگی دقیق و صریح همراه با ریزبینی و تیز بینی این پرونده تاکید کرد.
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: طبق آیین نامه داخلی مجلس، قوه قضاییه سه ماه برای بررسی و اعلام نتیجه تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی به مجلس فرصت دارد.

ايرج عبدی در گفتگو با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: ‌این طرح تحقیق و تفحص در دوره هشتم مجلس آغاز شد و در دوره نهم به پایان رسید و پس از قرائت خلاصه ای از گزارش ،‌به قوه قضاییه ارسال شد .

وی تصریح کرد : قوه قضاییه نیز شعبه ای برای رسیدگی حقوقی و قضایی این طرح تعیین خواهد کرد تا پس از سه ماه بررسی، نتایج آن به مجلس ارائه شود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری جدی نمایندگان و نیز تلاش قوه قضاییه برای بررسی این موضوع گفت:‌ در جلسه ای که با رئیس دستگاه قضایی داشتیم آیت الله آملی لاریجانی بر رسیدگی دقیق و صریح همراه با ریزبینی و تیز بینی این پرونده تاکید کرد.

وی در پاسخ به پرسشی با اشاره به مطرح شدن این پرونده در جراید و رسانه ها همراه با مسائل سیاسی گفت: تامین اجتماعی حق الناس است بنابراین نباید به این پرونده شائبه سیاسی داد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١٠-١٣٩٢, ١١:٠٨

   

پر مبحث ترین ها