سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حسینیان: جبهه پایداری ارتباطی با احمدی‌نژاد ندارد

بروز شده : ۵-١١-١٣٩٢, ٠٩:۴٧    نسخه چاپی    
با توجه به اینکه بنده حدود یک ماه قبل در ساختمان ولنجک به دیدن احمدی‌نژاد رفته بودم، او نیز با حضور در مرکز اسناد، به بازدید ما آمد.
رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی درباره حضور احمدی‌نژاد در مرکز اسناد گفت: با توجه به اینکه بنده حدود یک ماه قبل در ساختمان ولنجک به دیدن احمدی‌نژاد رفته بودم، او نیز با حضور در مرکز اسناد به بازدید ما آمد.
روح‌الله حسینیان رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی و مشاور سیاسی احمدی‌نژاد در دولت نهم در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس، درباره حضور احمدی‌نژاد در مرکز اسناد اظهار داشت: با توجه به اینکه بنده حدود یک ماه قبل در ساختمان ولنجک به دیدن احمدی‌نژاد رفته بودم، او نیز با حضور در مرکز اسناد، به بازدید ما آمد.
حسینیان درباره مباحث مطرح شده در این دیدار گفت: بحث ما سیاسی نبود بلکه درباره چگونگی، زمان گرفتن و دریافت خاطرات رئیس‌جمهور سابق‌ کشورمان برنامه‌‌ریزی شد و مرکز اسناد، این کار را انجام ‌خواهد داد.
رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی درباره اینکه برخی به دلیل دیدار شما و احمد‌ی‌نژاد، جبهه پایداری را متهم به ارتباط با احمد‌ی‌نژاد می‌کنند،‌ توضیح داد: ربطی بین جبهه پایداری و آقای احمدی‌نژاد نبوده است و من شخصاً به خاطر رفاقت با وی، به دیدن او رفتم.
telegram 19dey.com
مهدی    3 مرداد 1393 19:07
شخصا به خاطر دارم سال 88 اومدین و در شبکه خبر از زحمات خود برای انتخابات و سهم خواهی در اون صحبت کردین. آقای حسینیان جریان احمدی نژاد فقط از آن شماها بود. جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود، مبارکتان باشد.
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ۵-١١-١٣٩٢, ٠٩:۴٧

   

پر مبحث ترین ها