سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سلطانی فر جایگزین نجفی در میراث فرهنگی شد/روحانی استعفای نجفی را پذیرفت

مسعود سلطانی فر با حکم حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به جای محمد علی نجفی ریاست سازمان میراث فرهنگی را برعهده گرفت.
دکتر روحانی ضمن موافقت با استعفای محمدعلی نجفی از معاونت رئیس جمهور و ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، مسعود سلطانی فر را به ریاست این سازمان منصوب کرد.

به گزارش مهر، متن حکم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور برای دکتر محمد علی نجفی به شرح است:

بسم‌الله الرحمن‌الرحیم
جناب آقای دکتر محمدعلی نجفی

توفیق همکاری با اندیشمندی پرتلاش چون جناب‌عالی برای دولت تدبیر و امید فرصتی ارزشمند بود. بسیار علاقمند بودم که این همکاری همچنان ادامه داشته باشد و لذا علیرغم تقاضاهای مکرر شما در هفته‌های گذشته، بر ادامه همکاری پای فشردم ولی در برابر اصرار جناب‌عالی و به دلیل حفظ سلامت جسمی شما، با درخواست استعفایتان موافقت می‌شود.

بدینوسیله ضمن آرزوی سلامتی، مراتب تقدیر خویش را از زحمات و تلاش‌های بی‌دریغ و ارزنده جناب‌عالی در طول دوره مسئولیت معاونت رییس‌جمهور و ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ابراز می‌نمایم.

امید است همچون گذشته با اتکاء به ایمان، دانش و تجربیات ارزشمندتان منشاء خدمات موثری بوده و همواره از الطاف الهی بهره‌مند و در جهت اعتلای آرمان‌های انقلاب اسلامی و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

بدینوسیله جناب‌عالی را به عنوان مشاور رییس‌جمهور و دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی منصوب می‌نمایم تا همچنان در کنار دولت تدبیر و امید منشاء خدمات ارزشمندی باشید.

همچنین مسعود سلطانی فر با حکم حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به جای محمد علی نجفی ریاست سازمان میراث فرهنگی را برعهده گرفت.

مسعود سلطانی فر پیش از این گزینه پیشنهادی روحانی برای وزارت ورزش و امور جوانان بعد از رضا صالحی امیری بود که موفق به کسب رای اعتماد از مجلس نشد. وی استاندار زنجان، مرکزی و گیلان بوده است. سلطانی فر پس از استعفای مهدی مفتح از شورای شهر تهران، جایگزین وی در شورای شهر شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١١-١٣٩٢, ١٨:٢٣

   

پر مبحث ترین ها