سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سلطانی فر جایگزین نجفی در میراث فرهنگی شد/روحانی استعفای نجفی را پذیرفت

مسعود سلطانی فر با حکم حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به جای محمد علی نجفی ریاست سازمان میراث فرهنگی را برعهده گرفت.
دکتر روحانی ضمن موافقت با استعفای محمدعلی نجفی از معاونت رئیس جمهور و ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، مسعود سلطانی فر را به ریاست این سازمان منصوب کرد.

به گزارش مهر، متن حکم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور برای دکتر محمد علی نجفی به شرح است:

بسم‌الله الرحمن‌الرحیم
جناب آقای دکتر محمدعلی نجفی

توفیق همکاری با اندیشمندی پرتلاش چون جناب‌عالی برای دولت تدبیر و امید فرصتی ارزشمند بود. بسیار علاقمند بودم که این همکاری همچنان ادامه داشته باشد و لذا علیرغم تقاضاهای مکرر شما در هفته‌های گذشته، بر ادامه همکاری پای فشردم ولی در برابر اصرار جناب‌عالی و به دلیل حفظ سلامت جسمی شما، با درخواست استعفایتان موافقت می‌شود.

بدینوسیله ضمن آرزوی سلامتی، مراتب تقدیر خویش را از زحمات و تلاش‌های بی‌دریغ و ارزنده جناب‌عالی در طول دوره مسئولیت معاونت رییس‌جمهور و ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ابراز می‌نمایم.

امید است همچون گذشته با اتکاء به ایمان، دانش و تجربیات ارزشمندتان منشاء خدمات موثری بوده و همواره از الطاف الهی بهره‌مند و در جهت اعتلای آرمان‌های انقلاب اسلامی و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

بدینوسیله جناب‌عالی را به عنوان مشاور رییس‌جمهور و دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی منصوب می‌نمایم تا همچنان در کنار دولت تدبیر و امید منشاء خدمات ارزشمندی باشید.

همچنین مسعود سلطانی فر با حکم حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به جای محمد علی نجفی ریاست سازمان میراث فرهنگی را برعهده گرفت.

مسعود سلطانی فر پیش از این گزینه پیشنهادی روحانی برای وزارت ورزش و امور جوانان بعد از رضا صالحی امیری بود که موفق به کسب رای اعتماد از مجلس نشد. وی استاندار زنجان، مرکزی و گیلان بوده است. سلطانی فر پس از استعفای مهدی مفتح از شورای شهر تهران، جایگزین وی در شورای شهر شد.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١١-١٣٩٢, ١٨:٢٣

   

پر مبحث ترین ها