سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نماینده مشکین شهر: باهنر زور گفت

نماینده مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که با عدم تصویب یک بند در لایحه بودجه سال 93 کل کشور ظلمی به مناطق محروم وارد شد، به درگیری لفظی روز سه شنبه خود با محمدرضا باهنر نایب رییس دوم مجلس اشاره کرد و گفت: آقای باهنر روز گذشته زور گفت.
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، «یونس اسدی» در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس در تذکری خطاب به «علی لاریجانی» رییس مجلس گفت: دیروز ظلمی برای مناطق محروم رخ داد که بدین معناست که دلسوختگان مناطق محروم هم در هیات رییسه مجلس عضوی داشته باشند.
اسدی ادامه داد: با عدم تصویب یک بند لایحه بودجه در روز گذشته مجلس، استان های مختلف کشور همگی خسارت دیدند.
وی خطاب به علی لاریجانی رییس مجلس گفت: آقای محمدرضا باهنر روز گذشته زور گفت و حقش بود من مجلس را ترک کنم ولی به حرمت شما این کار را نکردم.

وی گفت: مرفهین بی درد نمی توانند مشکلات مناطق محروم را درک کنند.
گفتنی است یونس اسدی نماینده مردم مشکین شهر در جلسه علنی شب گذشته مجلس پیشنهاد داد که اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای به صورت یکسان در استان ها تقسیم شود.
محمدرضا باهنر نایب رییس دوم مجلس گفت، این پیشنهاد به دلیل مغایرت با برنامه پنجم توسعه نیاز به دوم سوم آرای مجلس دارد و در نهایت نمایندگان با این پیشنهاد مخالفت کردند.

یونس اسدی پس از این مخالفت فریادزنان به سمت جایگاه هیات رییسه مجلس رفت و خطاب به باهنر گفت: شما چرا فکر می کنید که نماینده تر هستید که فریادهای اسدی ادامه یافت تا این که باهنر خطاب به وی گفت که آقای اسدی بروید و در صندلی خود بنشینید و نظم جلسه را برهم نریزید من به شما اخطار می کنم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-١١-١٣٩٢, ١٠:٣٨

   

پر مبحث ترین ها