سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سید حسن خمینی : انقلاب اسلامی ایران برگرفته از آیات قرآنی است

تولیت آستان مقدس امام خمینی (ره) گفت : انقلاب اسلامی ایران بر گرفته از آیات قرآنی است و اولیای خدا فقط برای خدا گام بر می دارند و از هیچ چیز و هیچ کسی نمی هراسند.
حجت الاسلام و المسلمین ˈسید حسن خمینی ˈ روز چهارشنبه در آیین تجدید میثاق شهردار تهران و هیات همراه در مرقد مطهر امام راحل با اشاره به آیه ای در سوره یونس، اظهار داشت: در این آیه خداوند فرموده اولیای خدا از هیچ چیز و هیچ کس جز خداوند متعال نمی ترسند و خوف در اولیای خدا مفهومی ندارد.
وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران هم بر گرفته از آیات قرآنی است، افزود: کسی که با خدا معامله کند همه چیزش از اوست و هیچگاه اندوهگین نخواهند شد و امام خمینی (ره) از مصادیق اولیا الهی است.

نوه بنیانگذار انقلاب اسلامی، با تصریح براینکه بشارت امام راحل پیروزی انقلاب اسلامی با تکیه بر مشارکت و همیاری مردم بود، افزود: ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی روزهای بسیار مبارکی است و حفظ و پاسداشت ارزشها و آمارنها و دستاوردهای این انقلاب از همه مهمتر است.
سید حسن خمینی در ادامه با تصریح بر اینکه بایستی در تمام کارهایمان تنها خدا را مد نظر قرار دهیم و در مسیر تقوی الهی گام بر داریم، اظهار داشت: امروز زحمات شهرداری و سازمان آتش نشانی و پرسنل خدوم آن برای همه قابل مشاهده است که چگونه با تمام وجودشان شبانه روز تلاش می کنند و تلاش های این عزیزان پیش خدا محفوظ است.
در پنجمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی شهردار تهران به همراه اعضای شورای اسلامی و شهرداران مناطق 22 گانه تهران با آرمان های امام خمینی (ره) تجدید میثاق کردند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-١١-١٣٩٢, ١۴:٢٩

   

پر مبحث ترین ها