سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بازجویی از روحانی نزدیک به آیت‌الله مصباح‌یزدی در قم

گزارش غایله قم در بندهایی حلقه پرتو را در حمله به سخنرانی علی لاریجانی سهیم دانسته و حالا یکی از افراد این حلقه مرتبط با همین موضوع در قم بازجویی شده است. گزارش جامع حمله به سخنرانی لاریجانی مردادماه سال‌جاری در صحن علنی مطرح و با ۱۵۳رأی برای پیگیری به قوه‌قضاییه ارجاع شد.
شرق در گفت‌وگویی با تیتر «ناگفته‌های مهدی دواتگری از گزارش حمله به سخنرانی لاریجانی» خبر داده که روانبخش در قم بازجویی شده است.

شرق نوشته: یک ‌سال گذشته و اطلاعات آنقدر کم است که نمی‌شود به‌ راحتی سالگرد حمله به سخنرانی علی لاریجانی از سوی نیروهای خودسر را با اطلاعات تازه در اختیار افکار عمومی قرار دارد. خبر این است که پرونده در دادسرای ویژه روحانیت مانده، این مطلب را دست‌کم چهار ماه پیش هم مهدی دواتگری به «شرق» گفت و حالا ماجرا تکرار‌‌ همان روایت پیشین است، جز اینکه «قاسم روانبخش»، دبیر سیاسی هفته‌نامه پرتو و از روحانیون نزدیک به آیت‌الله مصباح‌یزدی در قم بازجویی شده، آن هم به دلیل احتمال همدستی و سازماندهی حمله به سخنرانی علی لاریجانی. مستندات گزارش به جز او به اسم حمید رسایی، نماینده مجلس و مدیرمسوول مجله ۹دی و جواد کریمی قدوسی از نمایندگان مجلس نهم اشاره دارد. گزارش غایله قم در بندهایی حلقه پرتو را در حمله به سخنرانی علی لاریجانی سهیم دانسته و حالا یکی از افراد این حلقه مرتبط با همین موضوع در قم بازجویی شده است. گزارش جامع حمله به سخنرانی لاریجانی مردادماه سال‌جاری در صحن علنی مطرح و با ۱۵۳رأی برای پیگیری به قوه‌قضاییه ارجاع شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١١-١٣٩٢, ١١:٠٨

   

پر مبحث ترین ها