سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

محصولی: پیگیری رفع حصر هم‌سویی با آمریکاست

لازم است مسئولان دولتی و به ویژه رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه کشورمان نسبت به زیاده‌گویی‌ها و مداخله دشمنان ملت ایران واکنش مناسبی از خود نشان دهند.
وزیر اسبق کشور با بیان اینکه بیانیه مداخله جویانه وزارت امور خارجه آمریکا بار دیگر غیرقابل اعتماد بودن آمریکا را نشان داد، گفت: پیگیری موضوع رفع حصر از سوی برخی جریانات در داخل، نشان ‌دهنده همراهی آنها با بیانیه آمریکاست.
صادق محصولی وزیر اسبق کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، درباره بیانیه مداخله جویانه وزارت خارجه آمریکا درباره حصر سران فتنه اظهار داشت: بیانیه وزارت امور خارجه آمریکا در خصوص رفع حصر سران فتنه از چند منظر قابل بررسی است؛ اول اینکه این بیانیه نشان‌دهنده خوی استکباری آمریکا و دخالت آنها در امور دیگر کشورهاست.

محصولی با بیان اینکه این بیانیه برای آگاه شدن جریان‌ها و افراد ساده‌لوح داخلی از خوی آمریکایی‌ها خوب است، تصریح کرد: آمریکا نه تنها در امور کشورهای مستقل بلکه در امور کشورهای همسو با خود نیز دخالت می‌کند و از طریق شنود مکالمات مسئولان برخی کشورها اقدام به جاسوسی از آنها می‌کند.
عضو ارشد جبهه پایداری تأکید کرد: بیانیه وزارت امور خارجه آمریکا بار دیگر غیرقابل اعتماد بودن آمریکا را نشان داد و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند این قضیه بیش از پیش مشخص شد.

وی با اشاره به اشتباه آمریکا در حمایت از سران فتنه و رسوا شدن فتنه‌گران در چشم مردم ادامه داد: پیگیری موضوع رفع حصر از سوی برخی جریانات در داخل، نشان‌دهنده همراهی آنها با بیانیه آمریکاست.
محصولی خاطرنشان کرد: لازم است مسئولان دولتی و به ویژه رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه کشورمان نسبت به زیاده‌گویی‌ها و مداخله دشمنان ملت ایران واکنش مناسبی از خود نشان دهند.

*بیانیه‌ مداخله‌جویانه آمریکا در جهت کاهش اثرات بین‌المللی راهپیمایی 22 بهمن است
وزیر اسبق کشور با بیان اینکه اگر آمریکا دلش به حال دموکراسی و حقوق بشر می‌سوزد باید در قبال کشورهای مرتجع منطقه از خود حساسیت نشان دهد، افزود:‌ به نظر می‌رسد این بیانیه‌ در راستای کاهش اثر راهپیمایی عظیم 22 بهمن در کنش‌های بین‌المللی است و آنها می‌خواهند با صدور چنین بیانیه‌هایی اثر حضور حماسی مردم را کم کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مشکل ما با آمریکا بحث هسته‌ای حقوق بشر نیست از این رو باید هوشیاری خود را بیشتر حفظ کنیم و دولت باید در مقابل دشمنان اشداء علی‌الکفار با دوستان رحمابینهم باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١١-١٣٩٢, ٢٢:٣٣

   

پر مبحث ترین ها