سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استیضاح وزیر راه و شهرسازی کلید خورد

از این رو نمایندگان مجلس به ویژه نمایندگان خراسان شمالی، رضوی و جنوبی و گلستان و مازندران تقاضای این استیضاح را دارند
تهران - ایرنا - رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی با 15 امضا در مجلس شورای اسلامی کلید خورده که این طرح به هیات رییسه مجلس تقدیم شده است.

«عبدالرضا عزیزی» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: پروژه راه آهن مشهد، شیروان، بجنورد، گرگان یکی از طرح های حائز اهمیت و بسیار خوبی است که در دولت دهم آغاز و همه مراحل قانونی خود را طی کرد و با احداث جایگاه و تهیه تجهیزات لازم شروع به کار نمود.
نماینده مردم شیروان افزود: متاسفانه در دولت یازدهم از ادامه این کار جلوگیری به عمل آمد که طی پیگیری های متعدد و طرح سوال از وزرا، وزیر راه و شهرسازی و وزیر نیرو قول دادند که قرارداد لازم را با بانک مرکزی تنظیم و سایر اقدامات لازم را انجام دهند.
وی ادامه داد: با توجه به این که در بودجه 93 مبلغ 960 میلیون یورو برای احداث این راه آهن در نظر گرفته اما با این حال وزارت راه و شهرسازی علیرغم وعده و وعیدهای متعدد اقدام موثری انجام نداده است.
وی ادامه داد: از این رو نمایندگان مجلس به ویژه نمایندگان خراسان شمالی، رضوی و جنوبی و گلستان و مازندران تقاضای این استیضاح را دارند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-١١-١٣٩٢, ١۴:٣٨

   

پر مبحث ترین ها