سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استیضاح وزیر آموزش و پرورش با امضای 79 نماینده کلید خورد

بروز شده : ۶-١٢-١٣٩٢, ١۴:١۴    نسخه چاپی    
این درحالی است که در زمان تصدی گری وزیر پیشین آموزش و پرورش نیز این مسائل وجود داشته و هیچ یک از نمایندگان درصدد جمع آوری امضا برای استیضاح وی برنیامدند.
نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش کلید خورده و 79 تن از نمایندگان 18 مورد از سوءمدیریت در وزارت آموزش و پرورش را جمع‌بندی کرده‌اند.
فتح‌الله حسینی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش کلید خورده و نمایندگان 18 مورد از سوءمدیریت در وزارت آموزش و پرورش را جمع‌بندی کرده‌اند.

حسینی از امضای 79 تن از نمایندگان برای استیضاح وزیر آموزش و پرورش خبر داد و گفت: نمایندگان نارضایتی خود را اعلام کرده و هرگز از ادامه استیضاح منصرف نمی‌شویم.
وی با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش باید توضیحات خود را ارائه دهد، گفت: تضییع حقوق مسلم فرهنگیان شاغل و بازنشسته، بی‌توجهی به حقوق فرهنگیان ایثارگر و جزو خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و واگذاری غیراصولی مسئولیت‌ها در وزارت آموزش و پرورش را از جمله موضوعات مطرح شده برای استیضاح عنوان کرد.

به گفته نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی، عدم حقوق مربوط به مناطق جنگی معلمان ایثارگر، سوءمدیریت در صدور احکام بازنشستگی و پرداخت نکردن حقوق حق‌التدریسی معلمان از دیگر موضوعات مطرح شده است.
این مسئول به بلاتکلیفی در نظام آموزشی سال آینده اشاره کرد و اذعان داشت: هوشمندسازی مدارس خاص، شاهد، استعدادهای درخشان و غیرانتفاعی مورد بی‌توجهی قرار گرفته است.
حسینی با بیان اینکه حق سرویس ایاب و ذهاب به کارکنان آموزش و پرورش پرداخت نشده، تاکید کرد: مدیریت وزیر آموزش و پرورش به‌هیچ وجه قابل تحمل نیست.

این درحالی است که در زمان تصدی گری وزیر پیشین آموزش و پرورش نیز این مسائل وجود داشته و هیچ یک از نمایندگان درصدد جمع آوری امضا برای استیضاح وی برنیامدند.
telegram 19dey.com
فرهنگی    10 اسفند 1392 21:56
تازه ترین نشانه باج خواهی از وزیر محترم آموزش و پرورش در گیرودار شایعه استیضاح
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ۶-١٢-١٣٩٢, ١۴:١۴

   

پر مبحث ترین ها