سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نماینده ولی فقیه در بسیج: توبه موسوی و کروبی قصاص است

جرم آنها یک جرم معمولی نیست که حتی با یک معذرت خواهی حل شود.
حجت‌الاسلام ‌والمسلمین محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در خصوص اظهارات مقامات آمریکایی در خصوص موسوی و کروبی اظهار داشت: آمریکایی ها در هر فرصتی برای یارگیری از درون استفاده می کنند.
به گزارش سرویس سیاسی تیک، وی با بیان اینکه آمریکا طرفدار اشخاص نیستند بلکه با دخالت های خود به دنبال تفرقه و ایجاد شکاف هستند، عنوان داشت: این صحبت آمریکا مثل بعضی ها در درون است که صحبت از آشتی ملی می کنند یعنی فکر می کنند مردم با یکدیگر قهر هستند و یک فرصتی باید ایجاد شود تا با هم آشتی کنند، در حالی که قهر و اختلافی وجود ندارد.
تویسرکانی ادامه داد: بلکه جرمی اتفاق افتاده، خیانتی اتفاق افتاده و مجرمان در حال مجازات شدن هستند وحتی با رافت و محبت هم با سران فتنه و کسانی که در فتنه نقش داشته اند برخورد شده است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین بیانیه وزارت خارجه آمریکا را به نعره های یک فرد مست که در حال سقوط است تشبیه نمود و تصریح کرد: ما باید وحدت خود را حفظ کنیم و به این بیانیه ها توجه نکنیم

تویسرکانی گفت: انسان های منصف بیایند حوادث سال ۸۸ را بررسی کنند و بیایند بگویند آیا جرمی اتفاق افتاده است یا نه؟
وی تشریح کرد: بزرگترین جرم سران فتنه مخدوش چهره نظام اسلامی و تبدیل کردن آن فرصت بزرگ حضور پرشکوه مردم در انتخابات به یک تهدید است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین که با بوتیا گفتگو می کرد، افزود: جرم سران فتنه ایجاد آشوب و بلوا در کشور ، خسارات به اموال عمومی، کشته و زخمی شدن مردم بیگناه ، ضربه زدن به مقدسات و در گیر کردن کشور در یک موضوع بیهوده است.
تویسرکانی جرم موسوی و کروبی را بسیار سنگین دانست و تاکید کرد: جرم آنها یک جرم معمولی نیست که حتی با یک معذرت خواهی حل شود.
وی با بیان اینکه این که عده ای می گویند معذرت خواهی کنند تمام است، اشتباه است، ابراز داشت: توبه هر گناهی به حسب همان گناه است و توبه سران فتنه به زبان و اظهار ندامت و معذرت خواهی نیست بلکه به قصاص است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-١٢-١٣٩٢, ٠٩:۵۶

   

پر مبحث ترین ها