سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حضور عراقچی در مؤسسه امام خمینی قم

عراقچی در جریان این مراسم در جمع دانش پژوهان این مؤسسه به ایراد سخنرانی پرداخت و ابعاد مختلف برنامه هسته ای ایران و توافق ژنو را تشریح کرد.
معاون امور حقوقی و بین الملل وزیر امور خارجه کشورمان با حضور در مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) قم، به بیان دیدگاه های خود درباره مسائل هسته ای ایران پرداخت.
به گزارش رسا، سید عباس عراقچی معاون وزیر خارجه و مذاکره کننده ارشد هسته ای کشورمان، یکشنبه شب در مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) حضور یافت.

عراقچی در جریان این مراسم در جمع دانش پژوهان این مؤسسه به ایراد سخنرانی پرداخت و ابعاد مختلف برنامه هسته ای ایران و توافق ژنو را تشریح کرد.
معاون وزیر خارجه کشورمان همچنین به پرسش های حاضران درباره مذاکرات هسته ای و توافق ژنو پاسخ داد.

حضور معاون وزیر خارجه در مؤسسه امام خمینی(ره) بنا به دعوت کانون علمی ـ فرهنگی طلوع که از نهادهای وابسته به دفتر پژوهش‌های فرهنگی مؤسسه امام خمینی(ره) است، انجام شد.
در این کانون جمعی از نخبگان حوزوی و فارغ التحصیلان مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) عضویت دارند.
دکتر عراقچی معاون امور حقوقی و بین الملل وزیر امور خارجه کشورمان همچنین عصر یکشنبه در دفتر آیت الله حسینی بوشهری مدیر حوزه های علمیه کشور حضور یافت و با وی و معاونین مرکز مدیریت دیدار و گفت وگو کرد.
حضور معاون وزیر خارجه در شهر مقدس قم به ویژه سخنرانی وی در مؤسسه امام خمینی(ره) بعد از نقدهایی که به توافق ژنو شده است را می توان حاوی پیام های متعددی دانست.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١٢-١٣٩٢, ١١:٣٢

   

پر مبحث ترین ها