سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در جلسه کمیسیون عمران مجلس؛

سوال از وزیر راه و شهرسازی تا خرداد ماه مسکوت ماند

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در خصوص تعیین تکلیف سوال از وزیر راه و شهرسازی گفت: این موضوع تا پایان خردادماه به تعویق افتاد تا ببینیم در این فرصت ابعاد و نگرانی های بخش مسکن به کجا کشیده می شود.
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: سوال از وزیر راه و شهرسازی تا پایان خردادماه به تعویق افتاد تا ببینیم در این فرصت ابعاد و نگرانی های بخش مسکن به کجا کشیده می شود.

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت وگو با خانه ملت با تشریح جزئیات جلسه امروز بعد از ظهر کمیسیون عمران مجلس، گفت: بررسی لایحه یک ‌فوریتی تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور یکی از محورهای جلسه امروز کمیسیون بود که متاسفانه با این قانون موافقت نشد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمینه مدیریت بحران و تشکیل این سازمان خلاء قانونی داریم، تصریح کرد: 25 سال است که از اجرای آزمایشی این قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور تمام شده و عمر این سازمان به اتمام رسیده است در این زمینه خلاء قانونی داریم، بهتر بود با تمدید این قانون موافقت می شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، در خصوص علت مخالفت نمایندگان با تمدید این قانون، گفت: به اعتقاد این افراد دولت باید لایحه اصلی خود را در این رابطه ارائه واشکالات قانون آزمایشی را برطرف می کرد.

عضوکمیسیون عمران مجلس با اشاره به حضور آخوندی وزیر راه و شهرسازی در جلسه امروز این کمیسیون، تصریح کرد: آخوندی در این جلسه سیاست های بخش مسکن را در قالب برنامه های دراز و کوتاه مدت برای اعضای کمیسیون تشریح کرد.

لاهوتی با بیان اینکه وزیر راه و شهرسازی از تهیه طرح جامع مسکن خبرداده است، افزود: سیاست های مسکن به طور کامل تشریح نشد و هنوز ابهاماتی برای نمایندگان باقی مانده است چرا که آخوندی گفته است ابعاد این طرح را نمی تواند به صورت رسمی اعلام کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در خصوص تعیین تکلیف سوال از وزیر راه و شهرسازی گفت: این موضوع تا پایان خردادماه به تعویق افتاد تا ببینیم در این فرصت ابعاد و نگرانی های بخش مسکن به کجا کشیده می شود.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١٢-١٣٩٢, ١٣:۵۶

   

پر مبحث ترین ها