سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جعفرزاده: پذیرش هضم روحانی به عنوان رئيس دولت برای خيلی‌ها مشكل است

این مجموعه، در حال حاضر نيز با تنش برخورد می‌كنند و نقدهايی كه به دولت وارد می‌آورند منصفانه نيست. آنها می‌خواهند با اين طريق زمان را برای دولت تنگ‌تر كنند و او را در فشار بگذارند.
عضو فراكسيون رهروان ولايت در مجلس با بيان اينكه "افرادی در خانه ملت هستند که فقط صدای بلند دارند و با صداي بلند خودنمايی می‌كنند نه چيز ديگر" گفت: این افراد با همین شیوه سعی دارند تنش‌های خاصی را به وجود بیاورند که البته رئیس جمهور نباید تحت تأثیر جوسازی‌های این افراد قرار گیرد.

"غلامعلی جعفرزاده" در گفت‌وگو با روزنو، درباره انتخاب روحانی به عنوان رييس جمهور اظهار داشت: آقای روحانی با توجه به فضاب حاكم آن زمان و شعارهايی كه در برنامه‌های تبليغاتی خود سر می‌داد و با رأی مردم، صندلی ریاست جمهوری را به نام خود ثبت كرد و توانست اعتماد مردم را به دست آورد.

وی در ادامه افزود: هضم انتخاب روحانی به عنوان رئيس قوه مجريه برای خيلی‌ها سخت بود.

جعفرزاده با بیان اینکه "بخش قابل توجهی از نمايندگان مجلس همراه روحاني در انتخابات نبودند و تا به امروز نيز شاهد هستيم كه نتوانسته‌اند قبول كنند"، اشاره كرد: این مجموعه، در حال حاضر نيز با تنش برخورد می‌كنند و نقدهايی كه به دولت وارد می‌آورند منصفانه نيست. آنها می‌خواهند با اين طريق زمان را برای دولت تنگ‌تر كنند و او را در فشار بگذارند.

عضو كميسيون برنامه و بودجه درباره علل برخورد مجلس با دولت تأكيد كرد: با توجه به اينكه این بخش از نمانيدگان با روحانی همراه نبودند و برد روحانی در انتخابات يك لطمه بسيار بزرگی به برنامه‌های سياسی‌شان زد، از طرق مختلف می‌خواهند عقده‌گشايی كنند.

وی در پایان با اشاره به مخالفت‌های برخی افراد و جریان‌های خاص با دیدگاه‌ دکتر روحانی در زمینه آشتی ملی گفت: بعضی افراد مخالف به دنيا آمده‌اند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠١-١٣٩٣, ١٢:١٢

   

پر مبحث ترین ها