سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هیچ کس از حاشیه‌سازی برای دولت سود نمی‌برد

حاشیه سازی به روند توسعه در ایران ضربه وارد می کند و چنانچه در این خصوص هوشیار نباشیم زیان های جبران ناپذیری را خواهیم دید.
رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شاهرود گفت: حاشیه سازی برای دولت، مناسب ملت و دولت نیست.

به گزارش ایرنا، ˈکاظم جلالی ˈ روز چهارشنبه در مراسم معارفه و تودیع روسای دانشگاه شاهرود افزود: هیچکس در کشور از حاشیه سازی و حاشیه پردازی علیه دولت سود نخواهد برد و در شرایط کنونی دولت نیازمند همراهی و همدلی مردم و مسوولان است.

وی با اشاره به اینکه یکی از دلایل وجود مشکلات در عرصه های مختلف در کشور بویژه فعالیت های اقتصادی، شعار زدگی و حاشیه سازی است، گفت: همه باید تلاش کنیم در این مسیر قرار نگیریم که جز زیان، هیچ دستاوردی برای ملت ایران نخواهد داشت.

رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روند توسعه در دنیا بسیار سریع است، تاکید کرد: حاشیه سازی به روند توسعه در ایران ضربه وارد می کند و چنانچه در این خصوص هوشیار نباشیم زیان های جبران ناپذیری را خواهیم دید.

رییس مرکز پژوهش های مجلس با مقایسه فعالیت های اقتصاد کشورمان با اقتصاد برخی از کشورها از جمله چین و کره جنوبی ظرف 30 سال گذشته گفت: رفتارهایی که به رشد و توسعه اقتصاد کشور لطمه وارد می کند باید شناسایی و اصلاح شوند.

وی با اشاره به نامگذاری سال 93 به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی مقام معظم رهبری، افزود: برای کمک به اقتصاد کشور، همه باید دولت را در اجرای برنامه هایش یاری کنند.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠١-١٣٩٣, ٠١:٠٠

   

پر مبحث ترین ها