سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بگم بگمی برای خواهـر احمدی نژاد+سنـد

دوپینگ پروین احمدی نژاد با فوق لیسانس و با این سن برای عضویت در هیات علمی دانشگاه علوم اقتصادی در حالی است که جوانان شایسته ای با در اختیار داشتن مدرک دکترا در پشت درب دانشگاه ها در انتظار پذیرش منتظرند تا آقازاده ها یا خواهرانی مانند پروین احمدی نژاد رخست شایسته سالاری بدهند
پروین احمدی نژاد، در سالهای آخر ریاست برادر خود محمود احمدی نژادبر دولت های نهم و دهم، با دوپینگ سیاسی به عضویت هیات علمی دانشگاه علوم اقتصادی، زیر مجموعه ی وزارت علوم در آمده؛ همچنان که حکم کازگزینی او نشان می دهد از لحاظ سن و مدرت تحصیلی، فاقد شرایط بوده است.

به گزارش انصاف نیوز، در شرایطی که دانشگاه های دولتی به ویژه در تهران و شهرهای بزرگ برای جذب هیات علمی از میان کسانی با درجه ی دکترا انتخاب می کنند، پروین احمدی نژاد با مدرک فوق لیسانس (کارشناسی ارشد)در رشته ی فسلفه و حکمت اسلامی از دانشگاه آزاد به هیات علمی این دانشگاه در تهران رسیده است.
بگم بگمی برای خواهـر احمدی نژاد+سنـد


همچنین برای انتخاب هیت علمی در این دانشگاه ها سعی می شود که از افراد بالای 40 سال انتخاب نشود در حالی که پروین خانم 53 ساله، در زمان استخدام 52 سال سن داشته است؛ البته در حکم کارگزینی او که تصویر آن در اختیار انصاف نیوز قرار گرفته صرفا به حکم «رسمی آزمایشی هیات علمی» در «تاریخ اجرا: 1/1/91» اشاره شده ولی مشخص نشده که آیا پیش از آن به صورت «قراردادی» هم همکاری داشته است یا خیر. اما با توجه به درج «پایه: 2»، می توان نتیجه گرفت که نمی توانسته از خیلی پیشتر از آن با این دانشگاه همکاری کرده باشد و شاید حتی یک سال نیز قه صورت «قراردادی» همکاری نداشته است. معمولا اعضای هیات علمی پیش از دوره ی «رسمی آزمایشی»، سالها به صورت «قراردادی» هستند و پس از مراحل و آزمون هایی به «رسمی آزمایشی» ارتقا پیدا می کنند و دوره ی قراردادی آنها نیز تقریبا به نسبت سال قراردادی بودنشان، به عدد «پایه» می افزاید. این در حالی است که پایه ی 2 می تواند در همان ابتدای همکاری تعلق گرفته باشد.
بگم بگمی برای خواهـر احمدی نژاد+سنـد

دوپینگ پروین احمدی نژاد با فوق لیسانس و با این سن برای عضویت در هیات علمی دانشگاه علوم اقتصادی در حالی است که جوانان شایسته ای با در اختیار داشتن مدرک دکترا در پشت درب دانشگاه ها در انتظار پذیرش منتظرند تا آقازاده ها یا خواهرانی مانند پروین احمدی نژاد رخست شایسته سالاری بدهند!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠١-١٣٩٣, ١٢:٢۵

   

پر مبحث ترین ها