سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عارف: بنیاد امید ایرانیان فعالیت حزبی نمی‌کند

محمد رضا عارف صبح امروز برای افتتاح بنیاد امید ایرانیان خراسان رضوی وارد مشهد شد. وی گفت: بنیاد امید ایرانیان فعالیت حزبی نمی کند اما در تبیین راهبردهای انتخاباتی تاثیر گذار خواهد بود.
محمدرضا عارف در جمع خبرنگاران در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد در بیان اهداف سفر خود به مشهد گفت:هدف اول سفر من زیارت بارگاه امام رضا (ع) است و انشاالله در مراسم افتتاح دفتر بنیاد امید ایرانیان و همچنین دیدارهای مردمی و سخنرانی در دانشگاه فردوسی شرکت خواهم کرد.

به گزارش خرداد به نقل از ایلنا، وی در پاسخ به سوالی درباره خبر برخی رسانه ها درباره انتخاباتی بودن سفرش به مشهد با رد فعالیت حزبی بنیاد امید ایرانیان گفت:بنیاد امید ایرانیان فعالیت حزبی نمی کند اما در تبیین راهبردهای انتخاباتی تاثیر گذار خواهد بود.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین پس از ورود به مشهد به زیارت بارگاه منور رضوی رفت.

مردم و زائرینی که در حرم امام رضا(ع) متوجه حضور عارف شدند با استقبال از حضور رئیس بنیاد امید ایرانیان در بارگاه امام رضا(ع) از وی سوالاتی در خصوص هدفمندی یارانه‌ها،مذاکرات 1+5 و مسائل اجتماعی کشور پرسیدند.
همچنین این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در مزار شهید هاشمی نژاد نسبت به مقام شامخ این شهید و دیگر شهیدان انقلاب و دفاع مقدس ادای احترام کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠١-١٣٩٣, ١٣:٠۶

   

پر مبحث ترین ها