سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مجلس چهارمین کارت زردش را به دولت داد

وزیر آموزش و پرورش همچنین خطاب به نمایندگان معترض به انتصابات سیاسی در وزارت آموزش و پرورش گفت: آیا خود شما سیاسی نیستید؟
نمایندگان مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر در خصوص انتصابات اخیرش در آموزش و پرورش قانع نشده و چهارمین کارت زرد برای کابینه یازدهم صادر شد.

به گزارش مهر، در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی بررسی سوال امیر حسین قاضی زاده نماینده مشهد و مهرداد بذرپاش نماینده تهران در خصوص علت سیاسی بودن انتصابات مدیران آموزش و پرورش بدون منطق کارشناسی و شایسته سالاری و به کار گیری افرادی که در سنین بازنشستگی قرار دارند مورد بررسی قرار گرفت.

فانی وزیر آموزش و پرورش معتقد بود از زمانی که نمایندگان اعتراضاتشان را به انتصابات مطرح کردند انتصابات کاهش یافته و همچنین مدیران بازنشسته ای که بکار گرفته شده اند به علت جو سیاسی دولت قبل استعفا داده اند و در واقع زمان استعفای آنها فرا نرسیده بود.
وزیر آموزش و پرورش همچنین خطاب به نمایندگان معترض به انتصابات سیاسی در وزارت آموزش و پرورش گفت: آیا خود شما سیاسی نیستید؟

نمایندگان با 71 رای موافق 115 رای مخالف و 11 رای ممتنع از مجموع 202 نماینده حاضر در مجلس به وزیر آموزش و پرورش کارت زرد دادند. بر اساس آئین نامه داخلی مجلس بعد از 3 کارت زرد به یک وزیر استیضاح وی به جریان می افتد.

به گزارش مهر پیش از این «علی جنتي» وزیر فرهنگ و ارشاد، «علی طیب نیا» وزیر اقتصاد و «فرجی دانا» وزیر علوم از مجلس کارت زرد گرفته بودند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠١-١٣٩٣, ١٣:١٠

   

پر مبحث ترین ها