سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عضو جبهه پایداری: فيلم مجلس زنانه همسر رييس جمهور را منتشر مي کنيم

بروز شده : ۴-٠٢-١٣٩٣, ٠١:٠۵    نسخه چاپی    
روح الله حسينيان دقايقي پيش در جمع خبرنگاران تهديد کرد که فيلم مجلس زنانه رييس جمهور را دارد و بزودي آن را منتشر خواهد کرد.
يک عضو ارشد جبهه پايداري رييس جمهور را تهديد به افشاگري کرد.
به گزارش آريا، روح الله حسينيان دقايقي پيش در جمع خبرنگاران تهديد کرد که فيلم مجلس زنانه رييس جمهور را دارد و بزودي آن را منتشر خواهد کرد.
این درحالی است که روز سه شنبه «روح الله حسینیان» نماینده تهران و عضو جبهه پایداری پشت تریبون مجلس قرار گرفت تا نطق میان دستورش را قرائت کند. بسیاری منتظر اعلام «لیست اتهامی» این جبهه به دولت بودند، اما کمتر کسی فکر می کرد، همسر رئیس جمهوری را آماج اتهام قرار دهد.

آن گونه که از نطق وی بر می آمد استناد حسینیان به ادعاهایی بود که در برخی خبرگزاری های رسمی و سایت های غیر رسمی منتشر شده بود که براساس آن در مراسم گرامیداشت مقام زن که توسط همسر رئیس جمهور برگزار شد به تمام مهمانان سکه تمام بهار اهدا شده و علاوه بر شوی «جواهرات»، دختران با «رقص» حضار را سرگرم کردند؛ حضاری که همگی خانم و از همسران اعضای دولت و سفرای کشورهای خارجی بودند.
telegram 19dey.com
عباس    4 اردیبهشت 1393 11:23
همه چیز در باره آقای روحانی و کابینه ایشان شایعه است. اما در باره زندان اوین صحیح در باره احمدی نژاد واقعی . خوب خط مشی دارید. اگر وزیر برای درمان به آلمان برود مشکلی نیست. اگر وزیر کابینه ثروت نجومی داشته باشد. ایرادی ندارد. اگر جشن فاطمه زهرا (س) در کاخ شاهنشاهی گرفته شود اشکالی ندارد. و خیلی مسائل دیگر هیچ اشکالی ندارد. وبرایش توجیهی است.اما اگر در زمان احمدی نژاد این اتفاقات افتاده بود. باید بی کفایتی او در مجلس مطرح می شد. حمله های ناجوانمردانه مطهری را ملت مومن از یاد نمی برند. برای شما باید افسوس خورد. انقلاب به کجا رفت. شهدا مارا ببخشید.
  • -1

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٢-١٣٩٣, ٠١:٠۵

   

پر مبحث ترین ها