سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عارف: با حداکثر توان از دولت تدبیر و امید حمایت می کنیم

بروز شده : ۶-٠٢-١٣٩٣, ١٠:٠٣    نسخه چاپی    
اگر بخواهیم مردمسالاری پاسخگوی مطالبات مردم باشد، راهی جز انجام فعالیت های سازمان یافته از سوی احزاب و سازمان ها نداریم.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: راهبرد اصلاح طلبان همکاری و همدلی با دولت تدبیر و امید است و حداکثر توان خود را در این مسیر می گذاریم.
محمد رضا عارفˈ روز جمعه در نهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی در هتل آسمان اصفهان افزود: دولت درگیر مذاکرات هسته ای است و برای پیروزی در این مسیر راهی جز همکاری با دولت نداریم.
وی همچنین هدفمندی یارانه ها را یک پروژه ملی خواند و گفت: برای اجرای موفق آن همه باید تلاش و همکاری کنیم.
عارف، از عملکرد سازمان عدالت و آزادی، به عنوان الگویی برای فعالان سیاسی در سایر استان ها یاد کرد و افزود: فعالیت این سازمان این پیام را دارد که می توان یک حزب سیاسی و قوی با مرکزیتی خارج از تهران داشت.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، از حضور بیش از 73 درصد مردم در انتخابات خرداد 92 به عنوان یک حماسه یاد و اظهارکرد: نتیجه این انتخابات یک سرمایه اجتماعی برای اصلاح طلبان است که باید آن را حفظ کنیم و سپس ارتقا دهیم.
وی گفت:اگر بخواهیم مردمسالاری پاسخگوی مطالبات مردم باشد، راهی جز انجام فعالیت های سازمان یافته از سوی احزاب و سازمان ها نداریم.
وی با تاکید بر تقویت و همکاری و شناسامه دار شدن سازمان ها و احزاب افزود: همه باید با حفظ آرامش دولت را کمک کنیم.

وی قانونمداری را از شعارهای اصلی اصلاح طلبان خواند و گفت: رمز موفقیت همه ما شفاف سازی در قبال مردم است.
عارف، بر حضور جوانان در احزاب و سازمان ها و سپردن مسوولیت کارهای بزرگ به آنان تاکید کرد و اظهارکرد:راهبرد اصلاح طلبان برای پیروزی در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی،افزایش مشارکت مردم است.

به گزارش ایرنا‏‌، استاد اقتصاد دانشگاه اصفهان نیز در این کنگره بر تقویت کمی و کیفی احزاب و سازمان های مردم نهاد تاکید کرد و گفت: این تشکیلات محلی برای تربیت جوانان به عنوان مدیران آینده کشور است.
ˈعبدالحسین ساسانˈ افزود: تعداد تشکل های صنفی، احزاب و سازمان های مردم نهاد از مصادیق بارز پیشرفت حکومت ها در دنیای امروز است.
ˈمحمد رضا عارفˈ صبح پنج شنبه وارد اصفهان شد و پس از دیدار با امام جمعه اصفهان، در گلستان شهدای این شهر به شهدای انقلاب اسلامی و علمای فقید آرام گرفته در این گلستان ادای احترام کرد.
وی عصر دیروز در جمع دانشجویان در دانشگاه اصفهان سخنرانی و در ِآیین گشایش بنیاد امید ایرانیان شعبه اصفهان شرکت کرد.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٢-١٣٩٣, ١٠:٠٣

   

پر مبحث ترین ها