سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شواهدی از وجود گروهک های تروریستی در پرونده حامد صداقتی به دست نیامده است

سه جوان اهل تهران که با یک دستگاه خودرو پژو پارس از چابهار عازم زاهدان بودند مقارن ساعت 19 و 30 دقیقه شامگاه چهارشنبه در حوالی شهرستان مرزی خاش بر اثر تیراندازی افراد نامشخص متوقف شدند که در این حادثه یکی از سرنشینان خودرو کشته و از سرنوشت دو نفر دیگر اطلاعی در دست نیست.
رییس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات بین الملل وزارت کشور با بیان اینکه بررسی ها در زمینه ربوده شدن «حامد صداقتی» قهرمان شمشیر بازی کشورمان همچنان از سوی مسوولان ذیربط ادامه دارد، گفت: احتمال تسویه حساب شخصی در این پرونده وجود دارد.

«روح الله جمعه ای» روز شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: هنوز دلایل و شواهدی از وجود گروهک های تروریستی و یا گروگان گیری آنها در پرونده شمشیرباز ربوده شده بدست نیامده است و احتمال تسویه حساب شخصی در این پرونده وجود دارد.

رییس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات بین الملل وزارت کشور خاطر نشان کرد: تا کنون هیچ خبر موثق، رسمی و دقیقی از علل و انگیزه وقوع حادثه برای صداقتی شمشیر باز کشورمان نداریم.
جمعه ای تاکید کرد: پیگیری ها همچنان از سوی مسوولان ذیربط در خصوص پرونده صداقتی و همراهانش ادامه دارد.

به گزارش ایرنا، یک منبع مسوول و عضو شورای تامین استان سیستان و بلوچستان عصر جمعه اعلام کرد: سه جوان اهل تهران که با یک دستگاه خودرو پژو پارس از چابهار عازم زاهدان بودند مقارن ساعت 19 و 30 دقیقه شامگاه چهارشنبه در حوالی شهرستان مرزی خاش بر اثر تیراندازی افراد نامشخص متوقف شدند که در این حادثه یکی از سرنشینان خودرو کشته و از سرنوشت دو نفر دیگر اطلاعی در دست نیست.

وی افزود: این دو نفر به نام هایˈحامد صداقتیˈ قهرمان شمشیر بازی ایران و ˈمهدی حسینیˈ وکیل شاغل در تهران به احتمال زیاد ربوده شده اند.
این منبع آگاه انگیزه ربایندگان را نامشخص عنوان کرده بود .

وی از بررسی کارآگاهان انتظامی و تحقیقات گسترده آنان به منظور اطلاع از سرنوشت افراد ربوده شده خبر داد و جزییات بیشتر این حادثه را منوط به تحقیقات بیشتر توسط نیروهای انتظامی و امنیتی دانست .

ˈمحمد اکبر چاکرزهیˈ فرماندار شهرستان خاش نیز با تایید ربوده شدن قهرمان شمشیر بازی کشورمان گفت: هنوز بطور کامل مشخصات افراد رباینده معلوم نشده و تحقیقات برای شناسایی مسببان حادثه ادامه دارد.
شهرستان خاش در فاصله 185 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان قرار دارد و با کشور پاکستان هم مرز است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٢-١٣٩٣, ٠٠:٢٨

   

پر مبحث ترین ها