سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نماینده مردم رباط کریم در مجلس اعلام کرد؛

عده ای به دنبال تشکیل فراکسیون دلواپسی در مجلس هستند

الان هم شنیده ایم که به دنبال تشکیل فراکسیون دلواپسی هستند و شروع به اقداماتی کرده اند که اگر اتفاق بیفتد، فکر می کنم وهن مجلس خواهد بود.
نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شنیده ایم عده ای از نمایندگان به دنبال تشکیل فراکسیون دلواپسی هستند، گفت: کسانی که موضوع دلواپسی را مطرح می کنند، احساس می کنند منافعشان در خطر است و می خواهند منافعشان به خطر نیفتد.

«ابراهیم نکو» روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه اینها دلواپس خودشان هستند، گفت: البته همه را متهم نمی کنیم و همه ما نسبت به اصول و ارزشها دل نگرانی هایی داریم اما این دلنگرانی ها نه از ناحیه دولت بلکه از ناحیه افراد دیگر است.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: الان هم شنیده ایم که به دنبال تشکیل فراکسیون دلواپسی هستند و شروع به اقداماتی کرده اند که اگر اتفاق بیفتد، فکر می کنم وهن مجلس خواهد بود.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به حضور روز سه شنبه محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در جلسه علنی مجلس برای پاسخ به سوال تعدادی از نمایندگان گفت: جلسه روز سه شنبه مجلس می تواند موضوع تفسیر بسیاری از رسانه های بیگانه باشد و بیشتر از اینکه ما در داخل سود ببریم آنها سود می برند که امیدواریم خوراک تبلیغاتی برای رسانه های بیگانه فراهم نشود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: فکر می کنم که جلسه روز سه شنبه، پرتلاطم خواهد بود. متاسفانه چنانکه از ظواهر بر می آید بعضی ها خیلی تند رفتار خواهند کرد و جمعی هم با علم به اینکه وزیر را ناجوانمردانه مورد حمله قرار می دهند، سکوت اختیار می کنند.

وی در عین حال گفت: البته بعضی از نمایندگان هم که افرادی معتدل هستند و به تشکیل فراکسیون اعتدال فکر می کنند در حال رصد کردن اوضاع هستند که چگونه نسبت به تشکیل فراکسیون اعتدال اقدام کنند که سنجیده تر و با برنامه بهتر و مستحکم تر پیش بروند .
نکو ابراز امیدواری کرد:جلسه روز سه شنبه مجلس به درستی مدیریت شود که تعدادی مانور ندهند و کاری نکنند که شان و جایگاه مجلس زیر سوال برود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٢-١٣٩٣, ١٨:۵١

   

پر مبحث ترین ها