سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

امیری خبر داد:

دلایل شخصی؛ علت ربایش قهرمان شمشیربازی

قرائن و شواهد از حادثه ربایش شمشیربازی کشورمان در استان سیستان و بلوچستان نشان‌دهنده این است که موضوع ربایش صداقتی و حسینی دلایل شخصی داشته است.
سخنگوی وزارت کشور، با بیان اینکه استانداری استان سیستان و بلوچستان پیگیری ویژه‌ای را برای آزادی قهرمان شمشیربازی انجام می‌دهد، گفت: قرائن و شواهد از حادثه ربایش شمشیربازی کشورمان نشان‌ می‌دهد که این ربایش دلایل شخصی داشته است.

حسینعلی امیری در گفت‌وگو با خانه ملت، با اشاره به ربوده شدن قهرمان شمشیربازی کشورمان در استان سیستان و بلوچستان، گفت: این پرونده هم‌اکنون از سوی وزارت کشور در حال بررسی و پیگیری است و این وزارتخانه تمام تلاش خود را برای آزادی این فرد انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: قرائن و شواهد از حادثه ربایش شمشیربازی کشورمان در استان سیستان و بلوچستان نشان‌دهنده این است که موضوع ربایش صداقتی و حسینی دلایل شخصی داشته است.
سخنگوی وزارت کشور، افزود: هم‌اکنون معاونت امنیتی استانداری استان سیستان و بلوچستان در حال پیگیری ویژه وضعیت قهرمان شمشیربازی کشورمان است.

خودروی ورزشکار شمشیربازی کشورمان شامگاه چهارشنبه 11 اردیبهشت در محور ایرانشهر-خاش مورد حمله اشرار مسلح قرار گرفت که بر اثر این حمله محمد علی غفاری جوان 29 ساله تهرانی به دلیل اصابت گلوله به ناحیه سر و پا در این حادثه جان خود را از دست داد و دو سرنشین دیگر این خودرو از جمله حامد صداقتی قهرمان شمشیر بازی ایران در اسلحه اپه و همچنین مهدی حسینی یکی از وکلای شاغل در استان تهران توسط اشرار مسلح به گروگان گرفته شدند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠٢-١٣٩٣, ٢١:٢۵

   

پر مبحث ترین ها