سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حیدری طیب:

نگران آینده پرونده هسته ای کشور نیستیم

ما انتظار داریم که منتقدان از به کار بردن برخی مفاهیم که دارای بار منفی هستند، همچون دلواپسی خودداری کنند و توجه داشته باشند این مفاهیم می‌تواند توان چانه زنی تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران را تضعیف نماید.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:منتقدان توافق ژنو توجه داشته باشند که استفاده از واژه‌هایی که بار منفی دارد می‌تواند توان چانه زنی تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشور را تضعیف کند.

سید سعید حیدری طیب در گفتگو با خانه ملت با بیان اینکه هیچ کشوری در دنیای امروز به اندازه ایران، توطئه‌های مختلف را تجربه نکرده و با اقتدار از پیچ‌های تاریخی مختلف نگذشته است گفت: ما با هدایت راهبردی رهبر معظم انقلاب بارها دشمنان را مأیوس و دلواپس کرده‌ایم و دلیلی ندارد که در شرایط کنونی نسبت به آینده پرونده هسته‌ای کشور نگران باشیم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طبق قانون، مسائل کلان سیاست خارجی کشور زیر نظر شورای عالی امنیت ملی است و هر گونه تصمیم‌گیری راهبردی این شورا نیازمند توجه به چارچوب‌های کلی شکل گرفته از سوی مقام معظم رهبری است.

وی با بیان اینکه در نظامی که ولایت فقیه در آن حضور دارد، بن بست وجود ندارد و به گواه تاریخ ایرانی‌ها درهر دهه نسبت به دهه قبل از آن مقتدرتر می‌شوند، افزود: توافقنامه ژنو 3، یک توافق هدف محور است، یعنی باید در پایان مذاکرات، تحریم‌های ایران به اتمام برسد و با وجود شفافیت برنامه هسته‌ای، جمهوری اسلامی از حقوق مسلم هسته‌ای برخوردار شود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این همان دستاوردی است که علاوه بر مفاد اساسنامه آژانس هسته‌ای، در قالب قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی هم تصریح شده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی انتقادها از توافق‌نامه ژنو گفت: ما انتظار داریم که منتقدان از به کار بردن برخی مفاهیم که دارای بار منفی هستند، همچون دلواپسی خودداری کنند و توجه داشته باشند این مفاهیم می‌تواند توان چانه زنی تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران را تضعیف نماید.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٢-١٣٩٣, ١٧:۴٩

   

پر مبحث ترین ها