سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تابش: عده ای می خواهند با مخالفت با دولت خود را پررنگ جلوه دهند

اندیشه ای در کشور در حال شکل گیری است که حرکات سازماندهی شده ای را بر علیه دولت و رییس جمهوری سازماندهی می کند و اگر این جریان نضج گرفته و ریشه پیدا کند، می تواند آرمانها و شعارهای اصلی رییس جمهوری را تحت الشعاع قرار دهد و با این شرایط دیگر دولت نمی تواند به وظایف اصلی خود بپردازد و تنها باید حواشی را جمع کند.
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عده ای می خواهند با مخالفت با دولت خود را در جامعه پر رنگ جلوه دهند، گفت: این گروه ها می توانند فکر و برنامه خود را در دوره های بعد انتخابات مطرح و رای مردم را جلب کنند اما الان اجازه دهند دولت کار کند.

محمد رضا تابش عصر جمعه در گفت و گو با ایرنا، با اشاره به اقدامات اخیر منتقدان دولت به ویژه در نحوه مواجهه با توافق ژنو، افزود: یکی از شگردهای این گروه این است که خود را پررنگ جلوه دهند لذا رسانه ها نباید در دام این طیف ها بیفتند.

وی اضافه کرد: اینها عده قلیلی هستند که در انتخابات ریاست جمهوری از رای حداقلی برخورار بودند و حالا تلاش می کنند با این حرکات به هوادارانشان در کشور نشان دهند که زنده هستند و در بطن جامعه قرار دارند.

نماینده مردم اردکان در مجلس با بیان اینکه این طیف روش خوبی انتخاب نکرده است، گفت: بالاخره انتخاباتی در کشور برگزار شده و مردم به فرمایش مقام معظم رهبری جواب داده اند و از میان دیدگاههای مختلفی که مطرح شده، مردم با خلق حماسه به برنامه و شعاری رای داده اند که اعتدال و عقلانیت را با حفظ ارزشها به ارمغان بیاورد.

تابش اظهار داشت: هرچند باید نقد منصفانه مورد استقبال قرار گیرد و زمینه بیان این نقد هم فراهم شود اما مردم می دانند که این گونه موضع گیری ها نشات گرفته از تسویه حساب های گروهی و جناحی است.

هشدار تابش به تلاشهای سازماندهی شده برای مقابله با دولت

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه به دستگاه های اطلاعات و امنیتی و شورای عالی امنیت ملی کشور هشدار داد: اندیشه ای در کشور در حال شکل گیری است که حرکات سازماندهی شده ای را بر علیه دولت و رییس جمهوری سازماندهی می کند و اگر این جریان نضج گرفته و ریشه پیدا کند، می تواند آرمانها و شعارهای اصلی رییس جمهوری را تحت الشعاع قرار دهد و با این شرایط دیگر دولت نمی تواند به وظایف اصلی خود بپردازد و تنها باید حواشی را جمع کند.

نماینده مردم اردکان در مجلس یادآور شد: رد پای برخی دستگاه ها که از بودجه دولتی ارتزاق می کنند را در سازماندهی این جریان می بینم و دستگاه های مسئول باید اینها را شناسایی و با آنها برخورد کنند.

وی با طرح این سوال که آیا این طیف ها آنگونه که در بیانات خود می گویند دغدغه معیشت مردم را دارند، اظهار داشت: آنهایی که الان این شعارها را مطرح می کنند در عمل به مردم نشان داده اند که چه روشی در پیش گرفتند که مردم را در تنگنای معیشتی قرار دادند و غرور ملی مردم با قرار دادن کشور در انزوا جریحه دار کردند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: اینها هشت سال قدرت را در اختیار داشتند تا بتوانند معیشت مردم را روان کرده و توسعه کشور را رقم بزنند اما درعمل دیدیم که مردم با چه وضعیتی روبرو شدند الان هم بهتر است این گروه از شعار بپرهیزند و خود را اصلاح و از حرکات ایذایی و تخریبی پرهیز کنند.

وی با بیان اینکه دنیا به آخر نرسیده است، گفت: این ها می توانند فکر و ایده و برنامه های خود را در دوره های بعد انتخابات مطرح و اگر توانستند رای مردم را جلب کنند ما مخلص آنها هم هستیم اما الان اجازه دهند، دولت کار کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٢-١٣٩٣, ١٨:٠٩

   

پر مبحث ترین ها