سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

محسن رضایی: نگران حقوق مردم در مذاکرات هسته ای نیستیم

رضایی همچنین درباره کلیات طرح رسیدگی به دارایی مقامات کشور گفت: طبق مصوبه مجلس از بالاترین تا پایین ترین فرد مسوول باید اموالشان مورد رسیدگی قرار گیرد و در این رسیدگی ها تبعیض بین افراد وجود نداشته باشد و بررسی جزئیات این طرح تا دو هفته آینده اعلام خواهد شد.
دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نگران حقوق ملت ایران در مذاکرات هسته ای نیستیم، زیرا این مذاکرات زیر نظر رهبر معظم انقلاب دنبال می شود.

محسن رضایی در حاشیه بازدید و زیارت آستان مقدس امامزادگان آقاعلی عباس و شاهزاده محمد (ع) بادرود نطنز در گفت و گو با خبرنگاران افزود: مذاکرات هسته ای زیر نظر رهبر معظم انقلاب درحال انجام است و همه باید تذکرات و رهنمودهای ایشان را رعایت کنند.

وی اظهار داشت: ما دلواپس مذاکرات هسته ای و حقوق ایران نیستیم، مسوولان درگیر با مسائل هسته ای باید با هوشیاری و دقت مسائل را دنبال کنند تا حقوق مسلم مردم ایران استیفا شود.

به گزارش ایرنا، رضایی همچنین درباره کلیات طرح رسیدگی به دارایی مقامات کشور گفت: طبق مصوبه مجلس از بالاترین تا پایین ترین فرد مسوول باید اموالشان مورد رسیدگی قرار گیرد و در این رسیدگی ها تبعیض بین افراد وجود نداشته باشد و بررسی جزئیات این طرح تا دو هفته آینده اعلام خواهد شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برای شرکت در مراسم پاسداشت پدران آسمانی، زیارت امامزادگان آقاعلی عباس و شاهزاده محمد (ع) بادرود و شرکت در همایش فرصت های توسعه گردشگری نطنز به این شهرستان سفر کرده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٢-١٣٩٣, ٢١:٣٢

   

پر مبحث ترین ها