سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

روایتی از شب مناظره موسوی و احمدی‌نژاد

همان شب خبرنگار فاینشنال تایمز به من زنگ زد که به او گفتم «احمدی‌نژاد با این مناظره فضا را به سوی خود برگرداند».
رئیس دفتر سیدمحمد خاتمی، خاطره خود از شب مناظره میرحسین موسوی و محمود احمدی‌نژاد در سال 88 را روایت کرده است.
حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدعلی ابطحی در گفت‌وگو با نامه‌نیوز، تصریح کرد: شب مناظره و بعد از سخنرانی آیت‌الله هاشمی در حرم امام خمینی به محل اقامت سیدحسن خمینی آمدیم و آنجا مناظره را تماشا کردیم.

وی ادامه داد: در آن شب، آیت‌الله صانعی، آیت‌الله موسوی بجنوردی، آیت‌الله محقق داماد، مهدی هاشمی و خیلی دیگر از شخصیت‌های شناخته‌شده و برجسته حضور داشتند.
ابطحی با بیان اینکه زمان مناظره سفره پهن بود و هنوز غذا نیامده بود، اظهار کرد: بعد از اتمام مناظره، خیلی فضای به هم ریخته‌ای بود و تقریبا تمام حضار در بهت کامل قرار داشتند و تصور نمی‌کردند آقای احمدی‌نژاد اینگونه وقیحانه سخن بگوید و به همه بتازد.

وی افزود: همان شب خبرنگار فاینشنال تایمز به من زنگ زد که به او گفتم «احمدی‌نژاد با این مناظره فضا را به سوی خود برگرداند».

رئیس دفتر خاتمی خاطرنشان کرد: همان شب در میدان تجریش، برای اولین بار شعار دزدگیر 88 را شنیدم. برای مردم، آقای هاشمی در آن زمان به عنوان مظهر قدرت، حکومت و ثروت پذیرفته شده بود.
telegram 19dey.com
محمد    6 خرداد 1393 22:53
آقای احمدی نژاد!. یک حدیث قدسی هست که می فرماید:
اگر کسی به مسلمانی اتهامی بزند که او را خوار کند، خودش را آماده کند برای جنگ با من.
آقای احمدی نژاد!
شما هیچ وقت شئونات جمهوری اسلامی را رعایت نکردی. به انواع وسایل برای رأی آوردن دست زدی. خودت را برای جنگ با خدا آماده کن.
  • +2

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٢-١٣٩٣, ٠٨:۵١

   

پر مبحث ترین ها