سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزیر ارشاد: افراط گرایان در دولت تدبیر و امید جایگاهی ندارند

بروز شده : ١-٠٣-١٣٩٣, ١٣:١۵    نسخه چاپی    
بعد از انقلاب این بحثها (اصلاح طلبی و اصولگرایی) به میان آمد که دکتر روحانی نه می خواست در اردوگاه اصلاح طلب و نه در اردوگاه اصولگرا باشد اما به خوبی مشاهده می کنید در کابینه از گرایشهای مختلف و دارای تخصص و تدین استفاده کرده اند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: افراط گرایان در دولت تدبیر و امید جایگاهی ندارند و مشی و منش دولت بر مبنای اعتدال است.

ˈعلی جنتیˈ روز پنجشنبه در دیدار با امام جمعه کرمان افزود: با شناختی که از دکتر روحانی دارم این عناوین (اصلاح طلبی و اصولگرایی) را قبول ندارم.

وی گفت: بعد از انقلاب این بحثها (اصلاح طلبی و اصولگرایی) به میان آمد که دکتر روحانی نه می خواست در اردوگاه اصلاح طلب و نه در اردوگاه اصولگرا باشد اما به خوبی مشاهده می کنید در کابینه از گرایشهای مختلف و دارای تخصص و تدین استفاده کرده اند.

به گزارش ایرنا، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: آدمهای افراطی در هر دو گروه هستند که وجود آنها مضر است.

وی همچنین خطاب به امام جمعه کرمان گفت: شما جزو سرمایه های فکری، فرهنگی و دینی کرمان هستید که شعاع شما خارج از استان نیز منشاء خیر و برکات بوده است، با مشی و منشی که شما در استان اعمال کرده اید همه نیروها با گرایشهای مختلف احساس می کنند زیر لوای شما می توانند کار کنند.

جنتی خطاب به امام جمعه کرمان افزود: دوست داشتیم در فرصتهای مناسبی در خدمت شما باشیم و این سفر بابی برای سفرهای بعدی ما به کرمان خواهد بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٣-١٣٩٣, ١٣:١۵

   

پر مبحث ترین ها