سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قنبری:

دولت یازدهم «شاه کلید» حل مسائل را پیدا کرده است

بروز شده : ۴-٠٣-١٣٩٣, ١۶:١۵    نسخه چاپی    
دسته‌ای از افراد از روی ناآگاهی به مخالفت با دولت می‌پردازند، دسته‌ای دیگر به خاطر شکستی که در محافل سیاسی خود می‌بینند در کار دولت کارشکنی می‌کنند و می‌خواهند پایگاه اجتماعی از دست رفته خود را بازتولید کنند.
سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس هشتم با بیان اینکه نگاه بدبینانه‌ای که برخی کشورها نسبت به ایران داشتند امروز تغییر پیدا کرده است، گفت: دولت یازدهم «شاه کلید» حل مسائل را پیدا کرده است.

داریوش قنبری سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس هشتم در گفتگو با فارس با حمایت از سیاست‌های اجرایی دولت در بخش اقتصاد و سیاست خارجی، اظهار کرد: بزرگترین دستاورد دولت یازدهم تغییر نگاه جامعه جهانی نسبت به ایران بود.
وی ادامه داد: نگاه بدبینانه و منفی‌ای که برخی کشورها نسبت به ایران داشتند امروز تغییر پیدا کرده است و جای خود را به نگاهی خوشبینانه داده است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با انتقاد از عملکرد برخی منتقدین به دولت یازدهم، تصریح کرد: دسته‌ای از افراد از روی ناآگاهی به مخالفت با دولت می‌پردازند، دسته‌ای دیگر به خاطر شکستی که در محافل سیاسی خود می‌بینند در کار دولت کارشکنی می‌کنند و می‌خواهند پایگاه اجتماعی از دست رفته خود را بازتولید کنند.

نماینده مردم ایلام در دوره هشتم مجلس،بیان داشت:دسته سوم کسانی که با سیاست‌های دولت به مخالفت می‌پردازند همان کاسبان تحریم هستند که با رفع تحریم‌ها منافع خود را از دست داده‌اند، زیرا مانند گذشته نمی‌توانند به بهانه تحریم‌ها، سودهای نامشروع و سرشاری ببرند.
سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس هشتم اظهار داشت: آقای روحانی به خوبی به این نکته اشاره کرد که حقوق‌دان است و سرهنگ نیست و می‌داند قطعنامه‌ها کاغذپاره نیستند؛ دولت بسیار خوب، فعالانه و مسئولانه، با تدبیر در زمینه سیاست خارجی عمل کرد.

این نماینده اصلاح‌طلب سابق مجلس درباره عملکرد دولت در رفع مشکلات اقتصادی، عنوان کرد: اقتصاد ما گروگان سیاست خارجی است و مسائل کلان اقتصادی در زمانی که در سیاست خارجی مشکل داشته باشیم قابل پیگیری نیست. دولت شاه‌کلید حل مسائل را پیدا کرده است و می‌داند سرمایه‌گذاری، اشتغال و سایر شاخص‌های اقتصادی با حل مسائل موجود در سیاست خارجی، بهبود پیدا خواهد کرد.
قنبری در پایان با دفاع از راهبرد اقتصادی دولت یازدهم، یادآور شد: دولت به شکل خاصی سیاست‌هایی را اجرا کرده است که به مردم فشاری وارد نشود و نشان داده قصد دولت بر این است که هدفمندی یارانه‌ها با وضعیت مناسبی اجرا شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٣-١٣٩٣, ١۶:١۵

   

پر مبحث ترین ها