سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مرتضی مبلغ:

عاملان ایجاد مشکلات سالهای اخیر به جای تخریب دولت از مردم عذرخواهی کنند

بروز شده : ۵-٠٣-١٣٩٣, ١۶:١٣    نسخه چاپی    
افرادی که اقدام به اینگونه نقدها می کنند و مدعیان دلسوز برای کاهش مشکلات مردم هستند در واقع، منافع خود را در خطر دیده اند و در حالی که خود مسبب سیاست های ناکارآمد گذشته هستند، برای افشا نشدن بیشتر ناکارآمدی های خود اقدام به تخریب دولت می کنند.
معاون سیاسی وزیر کشور دولت خاتمی گفت: کسانی که مسبب سیاست های ناکارآمد گذشته و عامل ایجاد مشکلات سالهای اخیر هستند به جای تخریب و تخطئه دولت حداقل از مردم به خاطر ایجاد این همه مشکل عذرخواهی کنند.

مرتضی مبلغ در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه نقد اگر توام با تخطئه و موجب کارشکنی در امور باشد نوعی انتقام جویی است گفت: امروز شبکه رسانه ای علیه دولت به بهانه نقد شکل گرفته است.
وی با اشاره به اینکه متاسفانه در حال حاضر شبکه رسانه ای علیه دولت شکل گرفته است افزود : با نگاه اجمالی به اخبار برخی سایت ها، روزنامه ها و رسانه های خبری به راحتی متوجه می شویم که جریان سازمان یافته ای به تخریب دولت یازدهم می پردازد.

مبلغ تصریح کرد: در هفته های اخیر شاهد اینگونه عملکرد برخی رسانه ها در برخورد با دولت بودیم، در ماجرای برگزاری روز زن این رسانه ها اقدام به انتشار اخباری کذب از مراسم کردند.
این فعال سیاسی برگزاری راهپیمایی علیه بدحجابی را یکی دیگر از فعالیت ها علیه دولت و تخریب آن دانست و افزود: متاسفانه بسیاری دیگر از این نوع نقدها جنبه تخریب داشته و برای ایجاد خدشه در روند فعالیت دولت است.

مبلغ گفت: افرادی که اقدام به اینگونه نقدها می کنند و مدعیان دلسوز برای کاهش مشکلات مردم هستند در واقع، منافع خود را در خطر دیده اند و در حالی که خود مسبب سیاست های ناکارآمد گذشته هستند، برای افشا نشدن بیشتر ناکارآمدی های خود اقدام به تخریب دولت می کنند.

وی ادامه داد: در نقد برنامه های جاری مورد انتقاد قرار گرفته و اگر پیشنهادی به ذهن برسد عنوان می شود ،همه باید بتوانند نقد واقعی داشته باشند اما امروز به گونه ای رفتار می شود که گویا نقد صرفا متوجه دولت است در حالیکه بخش های دیگر از جمله صدا و سیما نیز باید مورد انتقاد قرار بگیرند.

مبلغ گفت: تحرکات رسانه ای بویژه علیه سیاست خارجی دولت یازدهم جنبه تخریبی دارد و مخربان، همانهایی هستند که از سیاست خارجی دولت گذشته دفاع کردند در حالیکه آن سیاست ها شعاری، احساسی و ناکارآمد بود و مشکلات بسیاری را برای کشور به وجود آورد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠٣-١٣٩٣, ١۶:١٣

   

پر مبحث ترین ها