سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

محسن رضایی: برای کمک به دولت به شهرها سفر می‌کنم

اقتصاد مقاومتی باید وضعیت ما را از نظر فرهنگی، مدیریتی و برنامه‌های اقتصادی تغییر دهد که بی‌شک بدون این تغییرات به جایی نمی‌رسیم.
دبیر مجتمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز ما در یک شرایط ویژه قرار گرفته‌ایم که نیاز به تحول اقتصادی و فرهنگی داریم.
محسن رضایی ظهر امروز در جمع نخبگان، تولیدکنندگان و صاحبان مشاغل الیگودرز که در سالن همایش‌های دانشگاه آزاد برگزار شد، گفت: امروز ما در یک شرایط ویژه قرار گرفته‌ایم که نیاز به تحول اقتصادی و فرهنگی داریم.

دبیر مجتمع تشخیص مصلحت نظام افزود: کشور ما حتی اگر تحریم نمی‌شد، نیاز به این تحول و جهش داشت و در حال حاضر که تحریم شده‌ایم، باید بیشتر از گذشته در جهت ایجاد تحول تلاش کنیم، زیرا تا متحول نشویم، نمی‌توانیم آینده را بسازیم.
وی از مهمترین راه‌های تحول اقتصادی را اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: اقتصاد مقاومتی باید وضعیت ما را از نظر فرهنگی، مدیریتی و برنامه‌های اقتصادی تغییر دهد که بی‌شک بدون این تغییرات به جایی نمی‌رسیم.

رضایی محورهای توسعه شهرستان الیگودرز را آب، کشاورزی، معدن، گردشگری و تجارت و بازرگانی عنوان کرد و افزود: این محورها باید در سند توسعه شهرستان بگنجد تا بتوانیم از این ظرفیت‌ها جهت برون رفت، از مشکلات استفاده بهینه کنیم.
وی افزود: بودجه دولت روز به روز کاهش می‌یابد و به صفر می‌رسد که در این راستا مردم دیگر به آسمان دولت نگاه نکنند و خودشان به فکر باشند.

رضایی اظهار داشت: اعتقاد دارم، باید به دولت کمک کرد، اما برخی در شهرها راه می‌افتند و از دولت انتقاد می‌کنند، اما من برای کمک به دولت و نظام به شهرها سفر می‌کنم.
در این همایش سید ولی‌الله رضوی‌نژاد فرماندار الیگودرز نیز گزارشی از وضعیت این شهرستان و مشکلات و موانع آن بیان کرد.

منبع: فارس
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٣-١٣٩٣, ١٠:١۴

   

پر مبحث ترین ها