سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیشنهاد حداد عادل برای پرداخت «یارانه حجاب»

من از دولت و مسئولان درخواست می‌کنم حرف‌هایی نزنند که خیال ساختارشکنان راحت شود، بنده از آقای روحانی انتظار دارم همانطور که در ماه‌های اول ریاست جمهوری خود روی حجاب تاکید داشت، در هر فرصت و مناسبت دیگری تاکید خود را روی مساله حجاب حفظ کند.
غلامعلی حداد عادل، نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:«حکومت اگر به حجاب معتقد است باید یارانه بپردازد. چه اشکالی دارد برای پوشش اسلامی حکومت به تولیدکننده‌ها یارانه بدهد؟»

به گزارش خرداد، حداد عادل در برنامه تلویزیونی «دیروز، امروز، فردا» گفت: یکی از گرفتاری‌های ما این است که در امر مبارزه با حجاب یک حرف واحد نمی‌زنیم، یکی می‌گوید باید کار فرهنگی کرد، دیگری می‌گوید باید با فعالیت‌های سازمان یافته با این موضوع مقابله کرد و... این صحبت‌های چندگانه و حرکت‌های موسمی کار را خراب کرده است.

مشاور عالی مقام معظم رهبری همچنین گفت: اقتدار نظام با این قبیل کارها از بین می‌رود، من از دولت و مسئولان درخواست می‌کنم حرف‌هایی نزنند که خیال ساختارشکنان راحت شود، بنده از آقای روحانی انتظار دارم همانطور که در ماه‌های اول ریاست جمهوری خود روی حجاب تاکید داشت، در هر فرصت و مناسبت دیگری تاکید خود را روی مساله حجاب حفظ کند.
telegram 19dey.com
اصلان    11 خرداد 1393 02:07
اگر آقای حداد عادل از پی آمدها و عواقب شعر «ای زبان فارسی شان »عبرت گرفته عاقلانه فکر می کنند ، دیگر حرفی را که منطقی و قابل اجرا نیست به زبان نمی آورند البته انصراف ایشان از نامزدی ریاست جمهوری کاری عاقلانه بود خلاصه در جریان شعر مذکور عرض خود برد و زحمت ما را زیاد کرد
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٣-١٣٩٣, ١١:۴٩

   

پر مبحث ترین ها