سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اعلام حمایت قاطع ایران از دولت و مردم عراق

مرضیه افخم همچنین توجه جامعه بین المللی را نسبت به عواقب حمایت و پشتیبانی برخی دولت ها از گروه های اینچنینی خواستار شد و نسبت به نقش آنها در بی ثباتی منطقه که در نهایت ضرر آن متوجه کل منطقه و حتی جهان خواهد شد، هشدار داد.
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن محکومیت اقدامات تروریست ها در عراق به ویژه اشغال سرکنسولگری ترکیه و گروگانگیری اعضاء و کارمندان آن ، نگرانی عمیق خود را نسبت به این حادثه ابراز و خواستار رعایت احترام و حفظ حقوق اماکن دیپلماتیک و اعضاء آنها شد.

به گزارش ایرنا به نقل از مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه، مرضیه افخم همچنین توجه جامعه بین المللی را نسبت به عواقب حمایت و پشتیبانی برخی دولت ها از گروه های اینچنینی خواستار شد و نسبت به نقش آنها در بی ثباتی منطقه که در نهایت ضرر آن متوجه کل منطقه و حتی جهان خواهد شد، هشدار داد.

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن اعلام حمایت قاطع جمهوری اسلامی ایران از دولت و مردم عراق در مبارزه علیه تروریسم، خواستار حفظ وحدت و یکپارچگی ملت عراق در برابر این تهاجمات تروریستی گردیده و ابراز امیدواری نمود در سایه حفظ این وحدت، ثبات و آرامش هر چه زودتر به عراق بازگردد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٣-١٣٩٣, ٠٩:۵١

   

پر مبحث ترین ها