سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اصولگرایان انتظار نتیجه انتخابات سال گذشته را نداشتند

انتخابات، یکی از موضوعات بسیار جدی است و تمامی احزاب و گروه‌ها تلاش خواهند کرد تا در این حوزه تاثیرگذار باشند و با توجه به تحرک زودرس اصلاح‌طلبان برای انتخابات آتی مجلس که بلافاصله از روزهای نخست انتخابات ریاست جمهوری آغاز کردند اصولگرایان را به این فکر واداشت که آنها هم تحرکات و تلاش‌هایشان را گسترش دهند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اصولگرایان انتظار نتیجه انتخابات سال گذشته را نداشته و با توجه به تحرکات زودرس اصلاح‌طلبان برای انتخابات سال آینده، اصولگرایان را به فکر وحدت انداخته است.

سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی در گفتگو با خانه ملت با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با موضوع وحدت اصولگرایان، گفت: دوستی و برادری چیز مطلوبی است و همه با ید از آن استقبال کنند بویژه بین کسانی که از نظر فکری با یکدیگر نزدیکی بیشتری دارند این امر مطلوبی است.
وی با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری در سال گذشته تاثیر جدیتری روی این موضوع داشته است، افزود: شاید اصولگرایان انتظار این نتیجه را نداشتند و متوجه شدند که نیازمند همکاری جدی تری با یکدیگر هستند تا بتوانند در عرصه سیاسی کشور تاثیرگذاری خود را افزایش دهند.

وی با بیان اینکه تمامی تحرکات سیاسی ناظر به یک اقدام سیاسی است، تصریح کرد: انتخابات، یکی از موضوعات بسیار جدی است و تمامی احزاب و گروه‌ها تلاش خواهند کرد تا در این حوزه تاثیرگذار باشند و با توجه به تحرک زودرس اصلاح‌طلبان برای انتخابات آتی مجلس که بلافاصله از روزهای نخست انتخابات ریاست جمهوری آغاز کردند اصولگرایان را به این فکر واداشت که آنها هم تحرکات و تلاش‌هایشان را گسترش دهند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه اعلام نیاز جریان اصولگرا به همگرایی در وحدت بسیار تاثیرگذار خواهد بود، گفت: باید دید متولیان وحدت اصولگرایان چه کسانی هستند و آیا این ویژگی و جامعیت را دارند که اصولگرایان را حول محور وحدت جمع کنند و آیا روشی را انتخاب می‌کنند که برای تمام گروه‌های اصولگرا اقنا کننده باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٣-١٣٩٣, ٠٠:٣٣

   

پر مبحث ترین ها