سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بروجردی: ما به‌شدت با حمله نظامی آمریکا به عراق مخالفیم

با توجه به موارد مذکور نتیجه می‌گیریم که نگرانی آمریکا درباره بحران امنیتی عراق اشک تمساح است و با توجه به برگزاری انتخابات و حضور پرشورمردم عراق در صحنه ، آمریکا بدنبال بر هم زدن نتایج انتخابات و تحمیل یک بحران جدید به عراق است.
رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به زمزمه‌های حمله آمریکا به عراق گفت: ما به شدت با حمله نظامی آمریکا به عراق مخالفیم.

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خانه ملت گفت: باتوجه به اخبار واصله مبنی بر انتقال ناو هواپیمابر آمریکا به طرف مرزهای آبی عراق و زمزمه‌هایی که از دخالت آمریکا و حمله احتمالی این کشور به عراق خبر می‌دهد باید گفت که این اقدام بی‌تردید وضعیت روبه بهبود امنیتی عراق را دچار مشکل خواهد کرد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از سیاست های نادرست کاخ سفید در خاورمیانه تصریح کرد: طی سه سال گذشته سیاست آمریکا در سوریه کمک به تروریست‌ها بوده است و رئیس جمهور آمریکا قبل از انتخابات سوریه با صراحت کامل اعلام کرد که سلاح‌های پیشرفته‌تری به مخالفان سوری خواهد داد و آموزش نظامی مخالفان هم در دستور کار آمریکا قرار می‌گیرد.
وی افزود: بحران اخیر عراق هم توسط همین تروریست‌هایی بوجود آمده که در سوریه بوده‌اند و این تروریست‌ها سلاح‌های آمریکایی و اسراییلی دارند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: با توجه به موارد مذکور نتیجه می‌گیریم که نگرانی آمریکا درباره بحران امنیتی عراق اشک تمساح است و با توجه به برگزاری انتخابات و حضور پرشورمردم عراق در صحنه ، آمریکا بدنبال بر هم زدن نتایج انتخابات و تحمیل یک بحران جدید به عراق است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٣-١٣٩٣, ١٩:۵۵

   

پر مبحث ترین ها