سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در جلسه امروز فراکسیون اصولگرایان چه گذشت؟

بروز شده : ٨-٠٢-١٣٩٠, ٢٠:٣۵    نسخه چاپی    
در این جلسه برخی از نمایندگان عضو فراکسیون اصولگرایان از جمله لاریجانی، ابوترابی فرد، آقاتهرانی، توکلی و... با تبیین شرایط حساس داخلی و منطقه ای بر یک صدا بودن سیاسیون داخل نظام در دفاع از کلیت نظام و فرامین رهبری و خط روشن ایشان در مسائل منطقه تأکید کرده و خواستار پیگیری مداوم مسائل جاری از سوی نمایندگان شدند که با اجماع حضار همراه بود.

 


ـ جلسه فوق العاده فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم، صبح امروز برگزار شد و اعضاي این فراكسيون در اين جلسه، مسائل اخير را به طور دقيق بررسي كرده و بر حمايت از ارزش‌هاي انقلاب اسلامي تاكيد كردند.

 

به گزارش خبرنگار مجلس «تابناک»، فراکسیون اکثریت مجلس، صبح امروز به ریاست علی لاریجانی و حضور اکثریت اعضا تشکیل جلسه داد تا در این جلسه آخرین وضعیت سیاسی منطقه و کشور مورد بحث و مشورت قرار گیرد.

 

بنا بر این گزارش، در این جلسه که موضوع آن به تأکید بر محوریت رهبری و خط مشی ایشان در اوضاع منطقه و کشور اختصاص داشت، نمایندگان حاضر با اشاره به تلاش تفرقه افکنانه دشمنان نظام مبنی بر القای اختلاف در کشور، بر امکان پذیر نبودن حاکمیت دوگانه در نظام مبتنی بر ولایت فقیه تأکید کردند.

 

بنا بر این گزارش، در این جلسه برخی از نمایندگان عضو فراکسیون اصولگرایان از جمله لاریجانی، ابوترابی فرد، آقاتهرانی، توکلی و... با تبیین شرایط حساس داخلی و منطقه ای، بر یک صدا بودن سیاسیون داخل نظام در دفاع از کلیت نظام و فرامین رهبری و خط روشن ایشان در مسائل منطقه تأکید کرده و خواستار پیگیری مداوم مسائل جاری از سوی نمایندگان شدند که با اجماع حضار همراه بود.

گفتنی است، هر چند گاه مواضع مختلفی نیز در این جلسه مطرح شد، ولی همه نمایندگان در پیروی از رهبر معظم انقلاب و حمایت از فرمایش‌های ایشان یک صدا بوده و همه مسئولان را به این امر فرا خواندند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٢-١٣٩٠, ٢٠:٣۵

   

پر مبحث ترین ها