سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله هاشمی نشان آزادی می گیرد

محتشمی با اشاره به برگزاری کنگره حزب آزادی در فصل تابستان 93 گفت: این کنگره با حضور اعضای شورای مرکزی و جمعی از مسوولان برگزار می شود.
دبیر کل حزب آزادی از برگزاری کنگره حزب متبوعش در فصل تابستان خبر داد و افزود: در نظر داریم تا در این کنگره اولین نشان آزادی را به آیت الله هاشمی رفسنجانی اعطا کنیم .

مجید محتشمی در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: اعضای شورای مرکزی حزب آزادی امروز(سه شنبه) با رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفت و گو کردند.
وی ادامه داد: بخشی از این جلسه بابت ابلاغ اعطای اولین نشان آزادی به آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی برگزار شد و در آن مباحثی پیرامون توسعه آزاد اندیشی دینی، مبارزه با افراطی گری و معرفی اسلام اعتدالی به جای اسلام افراطی انجام گرفت.
دبیر کل حزب آزادی افزود: در این جلسه هاشمی رفسنجانی نیز بر کرسی های آزاد اندیشی در فضای دانشگاهی کشور تاکید کرد.

محتشمی با اشاره به برگزاری کنگره حزب آزادی در فصل تابستان 93 گفت: این کنگره با حضور اعضای شورای مرکزی و جمعی از مسوولان برگزار می شود.
وی ادامه داد: در این کنگره برای نخستین بار نشان آزادی به پاس زحمات و خدمات رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در توسعه آزاد اندیشی دینی به وی اعطا می شود.

دبیر کل حزب آزادی تصریح کرد: برنامه اعطای نشان آزادی به آیت الله هاشمی در کنگره قبل گرفته شده بود و در این کنگره این کار مد نظر خواهد بود.
محتشمی اضافه کرد: ابلاغ اعطای این نشان در جلسه امروز با آیت الله هاشمی، به وی اعلام شد تا در صورت تمایل حضور پیدا کنند
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠۴-١٣٩٣, ١٩:٣٨

   

پر مبحث ترین ها