سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله هاشمی نشان آزادی می گیرد

محتشمی با اشاره به برگزاری کنگره حزب آزادی در فصل تابستان 93 گفت: این کنگره با حضور اعضای شورای مرکزی و جمعی از مسوولان برگزار می شود.
دبیر کل حزب آزادی از برگزاری کنگره حزب متبوعش در فصل تابستان خبر داد و افزود: در نظر داریم تا در این کنگره اولین نشان آزادی را به آیت الله هاشمی رفسنجانی اعطا کنیم .

مجید محتشمی در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: اعضای شورای مرکزی حزب آزادی امروز(سه شنبه) با رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفت و گو کردند.
وی ادامه داد: بخشی از این جلسه بابت ابلاغ اعطای اولین نشان آزادی به آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی برگزار شد و در آن مباحثی پیرامون توسعه آزاد اندیشی دینی، مبارزه با افراطی گری و معرفی اسلام اعتدالی به جای اسلام افراطی انجام گرفت.
دبیر کل حزب آزادی افزود: در این جلسه هاشمی رفسنجانی نیز بر کرسی های آزاد اندیشی در فضای دانشگاهی کشور تاکید کرد.

محتشمی با اشاره به برگزاری کنگره حزب آزادی در فصل تابستان 93 گفت: این کنگره با حضور اعضای شورای مرکزی و جمعی از مسوولان برگزار می شود.
وی ادامه داد: در این کنگره برای نخستین بار نشان آزادی به پاس زحمات و خدمات رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در توسعه آزاد اندیشی دینی به وی اعطا می شود.

دبیر کل حزب آزادی تصریح کرد: برنامه اعطای نشان آزادی به آیت الله هاشمی در کنگره قبل گرفته شده بود و در این کنگره این کار مد نظر خواهد بود.
محتشمی اضافه کرد: ابلاغ اعطای این نشان در جلسه امروز با آیت الله هاشمی، به وی اعلام شد تا در صورت تمایل حضور پیدا کنند
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠۴-١٣٩٣, ١٩:٣٨

   

پر مبحث ترین ها