سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

درخواست دادسرای کارکنان دولت برای بررسی نطق کریمی قدوسی

در صورتی که مطالب مطرح شده مطابق وظایف نمایندگی كریمی قدوسی نباشد، همانطور كه با بررسی نطق رسایی بخشی از آن به دادگاه ویژه روحانیت ارجاع شد، این مساله نیز در اختیار مرجع قضایی قرار می‌گیرد تا تصمیمات لازم در این مورد توسط این مرجع اتخاذ شود.
یك عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: به در خواست دادسرای ویژه كاركنان دولت در حال بررسی نطق كریمی قدوسی هستیم.

عزیز اكبریان در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به اظهارات اخیر كریمی قدوسی نماینده مردم مشهد علیه رئیس جمهور اعلام كرد: با شكایت دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی از كریمی قدوسی، این شكایت به دادسرای ویژه كاركنان دولت ارجاع شده است و این دادسرا که مسئولیت رسیدگی به این مساله را بر عهده دارد از هیات نظارت بر رفتار نمایندگان درخواست کرده تا نطق كریمی قدوسی را مورد بررسی قرار دهد.

وی با بیان اینكه بنده در روزی كه این مطالب مطرح شد در مجلس حضور نداشتم، یادآور شد: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در حال حاضر مشغول جمع‌آوری و بررسی مستندات در این خصوص است برای همین فیلم و متن نطق كریمی قدوسی را در اختیار داریم و در حال بررسی آن هستیم و هنوز در این مورد به نتیجه نهایی نرسیدیم.

این عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان افزود: در صورتی که مطالب مطرح شده مطابق وظایف نمایندگی كریمی قدوسی نباشد، همانطور كه با بررسی نطق رسایی بخشی از آن به دادگاه ویژه روحانیت ارجاع شد، این مساله نیز در اختیار مرجع قضایی قرار می‌گیرد تا تصمیمات لازم در این مورد توسط این مرجع اتخاذ شود.

اكبریان این را هم گفت كه قرار است یكی از اعضای هیات نظارت برای بررسی بیش تر شخصا با كریمی قدوسی دیدار و گفت‌و گو كند.
گفتنی است كریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در نطق روز 25 خرداد خود با انتقاد از رساله دكترای رئیس جمهور عنوان كرد كه روحانی "اطلاعات محرمانه فقهی را به انگلیسی‌ها داده است".
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۴-١٣٩٣, ٠٩:٢۵

   

پر مبحث ترین ها